متافوتبال: در این مقاله به بررسی عملکرد ۵ بازیکنی می پردازیم که به نظر نویسنده مقاله شیاطین سرخ باید در ماه ژانویه آن ها را به خدمت بگیرند.

۵- کارلوس سولر

والنسیا در فصل جاری بسیار خوب بوده و کارلوس سولر به عنوان هافبک تیم اسپانیایی فصل فوق العاده ای را می گذراند. سولر در خطس میانی والنسیا بسیار کارامد بوده در حالی که یک بار گلزنی کرده و چهار بار هم پاس گل داده است.

در حالی که آینده مروان فلاینی در هاله ای از ابهام قرار گرفته؛ شیاطین سرخ نیاز به بازیکن جانشین برای پل پوگبا و نمانیا ماتیچ دارند. مبلغ آزادسازی کارلوس سولر ۷۱ میلیون پوند است و شیاطین سرخ می خواهند ضمن استفاده از مشکلات مالی باشگاه والنسیا، او را به خدمت بگیرند.

 5 بازیکنی که یونایتد ممکن است در ژانویه جذب کند

ژوزه مورینیو تمایل دارد باشگاهش با پرداخت مبلغی به میزان ۴۰ میلیون پوند، این بازیکن را به اولدترافورد بیاورد و با علاقه متقابلِ سولر، احتمال زیادی دارد که در ماه ژانویه پروژه انتقال سولر به منچستر یونایتد نهایی شود.

سولر در والنسیا وینگر است اما می تواند در وسط هم بازی کند. او سریع است و می تواند به خوبی با مدافعان حریف بجنگد. سولر از انرژی بسیار بالایی برخودار است و مهارت زیادی در موقعیت سازی برای هم تیمی هایش دارد.

سولر گمشده شیاطین سرخ است و حتما حضورش به من یونایتد مدد زیادی می کند.

۴- دنی رُز

هافبک تاتنهام و تیم ملی انگلستان یکی از بهترین فول بک های امروز فوتبال انگلستان است. دنی رز به دلیل مصدومیت، دو ماه اول فصل جاری را از دست داد و همین آسیب دیدگی باعث شد دنی رز جایگاه خود را در ترکیب تاتنهام و تیم ملی انگلستان از دست بدهد.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : تمام مسئولان آتش‌سوزی مرکز خرید روسیه مجازات خواهند شد + فیلم

از سوی دیگر افت و ضعف لوکا شاو در اولدترافورد, مورینیو را وادار به جویش برای پیدا کردن جانشین کرد. اشلی یانگ، دیلی بلایند و ماتئو دارمیان همگی عالی بوده اند، اما سرمربی پرتغالی نیاز به یک جایگزین همیشگی دارد.

 5 بازیکنی که یونایتد ممکن است در ژانویه جذب کند

دنی رز در صورت آمادگی رقیبی در پست دفاع چپ ندارد. دنی رز یک مدافع رو به جلو و متمایل به کارهای هجومی است که از رویارویی با بازیکنان حریف ترسی ندارد. او قسمت های مختلف زمین را پوشش می دهد. دنی رز با جا به جایی های سریع خود در زمین، فضای لازم را برای هم تیمی هایش فراهم می کند تا بتوانند به او پاس دهند و واقعا در این کار تواناست. دنی رز همچنین متخصص ضربات آزاد ایستگاهی است.

طبق اخبار منتشر شده منچستر یونایتد آماده پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون پوندی برای خرید رُز است، اما مسئولان باشگاه انگلیسی نمی خواهند یکی از بازیکنان خوب خود را به رقیب داخلی واگذار کنند.

 نهایی شدن جدایی دنی رز از تاتنهام به میزان تمایل منچستر یونایتد برای این خرید و تمایل تاتنهام برای واگذاری دنی رز بستگی دارد.

۳- ویلیان

در تابستان ۲۰۱۸-۲۰۱۷ ژوزه مورینیو قصد داشت ایوان پرسیچ را به من یونایتد بیاورد که نهایتا موفق نشد و این موضوع سرمربی پرتغالی را خیلی ناراحت کرد. مورینیو حتی در آخرین لحظات پنجره نقل و انتقالات سعی زیادی کرد تا ویلیان را هم به تیمش اضافه کند که باز هم نتوانست.

پیشنهاد ویژه :   ورزشی : هاشمیان: پشت انتخاب اکثر مربیان خارجی در ایران دلال‌ها هستند/ امیدوارم پرسپولیس با برانکو قهرمان آسیا شود - شمس آباد

مشکلات شیاطین سرخ در جناحین در طول این فصل بارز و مشخص بوده و مورینیو برای حل این مشکل به دنبال یک بازیکن مناسب می گردد و بنا به گزارش ها منچستر یونایتد قصد دارد در ماه ژانویه برای جذب ویلیان اقدام کند.

 5 بازیکنی که یونایتد ممکن است در ژانویه جذب کند

در حالی که آنتونیو کونته تمایل دارد در سیستم ۳-۴-۳ خود از پدرو استفاده کند، ویلیان جایگاهش را در چلسی از دست داده است.

ستاره ملی پوش برزیلی (ویلیان) یکی از بازیکنان مورد علاقه مورینیو است که می تواند گره های زیادی را در منچستر یونایتد باز کند. ویلیان می تواند نفس تازه ای به خط تاخت شیاطین سرخ بدهد. این بازیکن ۲۹ ساله تجربه زیادی در لیگ برتر دارد و در صورت حضور در منچستر یونایتد مستقیما در ترکیب اصلی قرار داده خواهد شد.

۲- مسوت اوزیل

ستاره آلمانی با ارائه یک عملکرد درخشان و انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین در دربی شمال لندن, به همه نشان داد که هنوز یکی از بهترین بازیسازان در فوتبال دنیاست.

در حالی که قرارداد اوزیل با توپچی ها در ماه ژوئن به پایان می رسد، او هنوز قراردادش را با تیم انگلیسی تمدید نکرده و بحث حضور او در اولترافورد در طول تابستان آینده وجود دارد.

 5 بازیکنی که یونایتد ممکن است در ژانویه جذب کند

مسوت اوزیل در استادیوم امارات همواره زیر فشار انتقادات هواداران آرسنال بود و بی شک از تجربه کار دوباره با مورینیو لذت خواهد برد. از سوی دیگر بارسلونا هم به دنبال جذب مسوت اوزیل است، اما مسلما تصمیم شیاطین سرخ در اقدام یا عدم اقدام کاتالان ها برای جذب اوزیل تاثیر خواهد گذاشت.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : داعش مسئولیت تجاوز راکتی به العریش مصر را بر عهده گرفت

پادشاه موقعیت سازی در طول مدت فعالیت حرفه ای خود ۱۲۹ بار فرصت گلزنی را برای هم تیمی های خود فراهم کرده است.

دید عالی، کنترل مناسب، وسعت پاس ها و دقت بالای اوزیل قطعات گمشده پازل مورینیو هستند.

توپچی ها قیمتی را به میزان ۱۸ میلیون پوند بر روی اوزیل تعیین کرده که شیاطین سرخ برای خرید ستاره آلمانی باید این هزینه را بپردازند و البته مورینیو فرصت جذب یکی از بهترین هافبک های خلاق دنیا را از دست نخواهد داد.

۱- آنتونیو گریزمان

به خاطر ضعف خوان ماتا و هنریک مخیتاریان، ژوزه مورینیو شدیدا به فکر تقویت خط تهاجمی تیمش افتاده است. تابستان قبل منچستر یونایتد نظر مساعد مدیران اتلتیکو مادرید را برای جذب ستاره فرانسوی جلب کرد اما محرومیت تیم اسپانیایی از فعالیت نقل و انتقالاتی، انتقال گریزمان را به اولدترافورد غیر ممکن کرد.

 5 بازیکنی که یونایتد ممکن است در ژانویه جذب کند

اتلتیکو مادرید در ماه اکتبر دیه گو کاستا را از چلسی خرید، به همین دلیل جلوی گریزمان را برای حضور در منچستر یونایتد نخواهد گرفت. با حضور پل پوگبا در من یونایتد, گریزمان همیشه دوست داشت به او ملحق شود در حالی که پیوستن گریزمان به منچستر یونایتد بسیار برای این تیم مفید خواهد بود.

گریزمان پاهای سریعی دارد و ضمن برخورداری از دید عالی بهترین پاس ها را می دهد. همکاری گریزمان و پوگبا در تیم ملی فرانسه واقعا دیدنی است و مورینیو می خواهد این همکاری را در منچستر یونایتد هم ببیند.

با تمام این ها شیاطین سرخ برای رسیدن به گریزمان, باید با بارسلونا رقابت کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :