مجتبی محرمی : تبانی همیشه در فوتبال ایران بوده و هست !

به گزارش شمس آباد مجتبی محرمی نام آشنای فوتبال ایران که نامش با پرسپولیس عجین شده است .بازیکنی که عنوان بهترین مدافع فوتبال بعد از انقلاب را با خود یدک می کشد .به بهانه قهرمانی پرسپولیس گفتگویی کوتاه انجام داده ایم با این نام آشنای فوتبال ایران.

به گزارش شمس آباد مجتبی محرمی نام آشنای فوتبال ایران که نامش با پرسپولیس عجین شده است .بازیکنی که عنوان بهترین مدافع فوتبال بعد از انقلاب را با خود یدک می کشد .به بهانه قهرمانی پرسپولیس گفت وگویی کوتاه با این پیشکسوت دوست داشتی فوتبال ایران انجام داده ایم.

پرسپولیس در لیگ برتر ضعیف عمل می‌کند

محرمی در خصوص این سوال که به نظر شما کیفیت بازی پرسپولیس در هفته های اخیر افت کرده یا نه پاسخ داد:

اولویت اول تیم ها قهرمانی است ؛ هر تیمی میخواهد برای قهرمانی بجنگد و وقتی به قهرمانی رسید طبیعتا انگیزه اش کم می شود ، قبول دارم پرسپولیس در هفته های پایانی در لیگ  برتر کمی ضعیف عمل کرده است ولی در لیگ قهرمانان آسیا موفق بوده و خوب عمل کرده است ، به عنوان  نمونه بازی با السد که موفق به پیروزی شد .

استقلال هر چه بهتر شود قهرمانی پرسپولیس دلچسب تر می شود 

محرمی در خصوص روند صعود استقلال با حضور شفر بیان کرد : استقلال بسیار خوب و روان و با انسجام  بازی می کند. طبیعتا هر چه استقلال بهتر شود قهرمانی پرسپولیس دلچسب تر می شود ! (می خندد )

پرسپولیس تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیش می رود 

وی در پاسخ به این سوال که به نظر شما پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تا به کجا پیش می‌رود پاسخ داد :
تیم پرسپولیس قرعه خوبی دارد و به نظر من تا نیمه نهایی پیش می رود و انشالله قهرمان آسیا نیز می شود.

برانکو نمی تواند تیم را فدای مسلمان کند 

محرمی  در پاسخ به این سوال که چرا برانکو به مسلمان بازی نمی‌دهد و به نوعی مسلمان وارد حاشیه شده است گفت :

شما خبرنگاران مسلمان را به حاشیه برده اید ( می خندند) . ببینید، ضعف و قدرت تیم بواسطه برانکو و تیم مورد نظرش آنالیز می‌شود. پرسپولیس الان  بدون مسلمان هم نتیجه خوبی  می گیرد ؛حتما این نظر آقای برانکو است که  از مسلمان بازی نمی‌گیرد و نظرش چیز دیگر است که ما نمی دانیم .در هر حال او مربی تیم است و بهتر می داند چه کاری به صلاح تیم است .

مسلمان بهتر از پرسپولیس کجا می‌تواند برود ؟ اوایل دوران حضور مسلمان در پرسپولیس برانکو به او  اطمینان کرد و به او بازی دارد ولی همان طور که عرض کردم در این برهه حتما صلاح نمی‌دانند که از مسلمان بازی نمی گیرند  . در ضمن برانکو نمی‌تواند تیم  را فدای یک بازیکن کند ! تمام تیم ها همین رویه را دارند.

محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقلات برداشته  می شود 

محرمی راجع به محرومیت در نقل و انتقالات پرسپولیس نیز بیان داشت: خدا رو شکر با بازگشتن عالیشاه  وضعیت تیم بهتر شده و دست آقای برانکو باز تر میشود  به نظر من  محرومیت پرسپولیس برداشته می‌شود و پرسپولیس باید برای از بین بردن این محرومیت همچنان به سیاستمداری و رفت و آمدهای خود با فیفا و afc ادامه دهد تا بتوانند پنجره نقل و انتقالات تابستانی این تیم را باز کند.

باید در جام جهانی بازی آبرومندانه ای داشته باشیم 

وی در خصوص جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز ابراز کرد : امیدوارم در جام جهانی سربلند شویم و بازی قابل قبولی را ارائه دهیم و مهمتر از آن بتوانیم صعود کنیم که انشالله با سودمند خدا و کوشش بچه های تیم ملی حتما به این مهم دست پیدا خواهیم کرد . ما به صعود امیدواریم و  زندگی با امید پیش می رود.

با ناصر محمد خانی بیشتر در ارتباطم 

محرمی در خصوص اینکه با کدام یک از هم دوره های خود در زمان فوتبال حرفه ای اش بیشتر در ارتباط است خاطر نشان کرد : با ناصر محمد خانی بیشتر از بقیه در ارتباطم ولی با دوستان دیگری چون فرشاد پیوس ، مرتضی فنونی زاده و…. نیز ارتباط داریم.

تبانی همیشه در فوتبال بوده و هست و خواهد بود 

محرمی در واکنش به صحبت های اخیر بهروز رهبری فرد در خصوص تبانی در فوتبال ایران افزود : تبانی در فوتبال ما همیشه بوده و هست . شاید یک مقدار از شدتش کم شده باشد ولی این مقدار صفر نیست . فساد نه تنها در فوتبال که در همه جای کشور و همه رشته های ورزشی ما شاهد فساد و تبانی و زد و بند و رشوه و …هستیم . آقای رهبری فرد هم درست فرموده اند . البته آقای رهبری فرد در جایی من را زیر سوال بردند و گفتند چرا محرمی رفته و آفتاب گرفته ؟! آیا آفتاب بردن بد است ؟!

حرف آخر : 

در آخر تشکر می کنم از وقتی که در اختیار من قرار دادید و به یاد پیشکسوتان فوتبال این مملکت بودید . برای همگی آرزوی موفقیت ئ برای خانواده بزرگ شمس آباد آرزوی سلامت و پیروزی دارم .

پیشنهاد ویژه :   ورزشی : شمس آباد - خیریتی که همه پنجره‌ها را برای پرسپولیس بست!
کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :