به گزارش شمس آباد، امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با رادیو تهران درباره در ابتدای صحبت‌های خود اظهار داشت: همینطوری دشمن کم نداریم، با زدن برخی حرف‌ها ناخودآگاه دشمنان ما زیاد می‌شود. رضایی مدیرعامل پیشین سایپا هر شنبه مطالبی می‌فرستد که برای‌تان می‌خوانم. مواظب باشید زمین نخورید، این روزها به جای اینکه دست‌تان را بگیرند، عکس‌تان را می‌گیرند و روزگار بدی شده است.

وی در مورد شرایط ذوب‌آهن اصفهان گفت: من همیشه حرف خودم را می‌زنم و به غیر از خدا و اهل بیت (ع) از کسی نمی‌ترسم. من اینجا آرامش دارم و باید بگویم همین دو روز پیش ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شد. بنابراین جا دارد از هیئت مدیره و مدیرعامل تشکر کنم. در مجموع شرایط خوبی داریم که در رأس آن آقای فاضل، ناصر و طیب‌نیا حضور دارند که به مدیرعامل یعنی سعید آذری می‌رسد. در بحث نتیجه، دو سه مشکل داریم، اول اینکه بدشانس هستیم و موقعیت‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود. دوم به کم شانسی ما برمی‌گردد که هشت امتیاز دقیقه نود از دست داده‌ایم. مورد بعدی به داوری‌ها بازمی‌گردد که لطمه خورده‌ایم. اشتباهات عمدی نبوده، اما بازی با سپاهان، فجر سپاسی و استقلال از داوری لطمه زیاد خوردیم. بازیکنان خوبی داریم که حجب و حیای زیادی دارند. ذوب‌آهن با شرایطی که صحبت کردم، آینده خوبی خواهد داشت. ضعف‌های فنی هم داریم که باید در نیم فصل برطرف کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص مشکلات استفاده از زمین نقش جهان اصفهان تصریح کرد: سؤال مدیریتی است و بهتر است که ورود نکنم، چون در حیطه اختیارات من نیست. اصفهان از هر نظر خاص است. طبق نشستی که عزیزان داشتند، قرار است تا زمان آماده‌سازی فولادشهر در نقش جهان بازی کنیم. با پیگیری آذری و شهنازی و همچنین حسن نیت ظاهرا مشکل حل شده و به قم نمی‌رویم. من دو سال در سپاهان خاطرات خوبی داشتم، اما چند خاطره بد از تصادفات داشتم که جوانان ما جان‌شان را از دست داده‌اند. بنابراین خیلی بهتر است که بازی‌های ما در نقش جهان و داخل شهر برگزار شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : منصوریان: تیم دایی توازن خوبی دارد

قلعه‌نویی در واکنش به مشمول بودن بازیکنان ذوب‌آهن و تقاضای برخی از بازیکنان برای پیوستن به تراکتورسازی گفت: واقعا مردم آذربایجان و تراکتورسازی را دوست دارم. آنها پرشور و عاشق تیم‌شان هستند. آنجا فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم، اما مردم واقعا با تراکتور یا به قول خودشان تراختور زندگی می‌کنند. می‌توانید مهدی کیانی، خالد شفیعی و محمد ابراهیمی را روی خط بیاورید و ماجرایی را بگویند تا مردم در جریان باشند. با توجه به اتفاقاتی که نیم فصل سال گذشته افتاد و نتوانستیم از بازیکنان خود استفاده کنیم، تیم را بالای جدول نگه داشتیم. تیم سایه را در تراکتورسازی تشکیل داده که بتواند پشتیبان تیم اصلی باشد. یعنی بازیکنان این تیم بتوانند با فضای بزرگسالان آشنا شده و الان در تراکتورسازی بازی می‌کنند. کیانی با من تماس گرفت و گفت تکلیف چیست. گفتم آقا مهدی یک سری داستان‌هاست که به وقت آن حرف می‌زنم. به آنها گفتم که در تراکتورسازی بمانید تا تاریخ ساز شوید. بیانیه هم دادم که از این تیم بازیکن نمی‌گیریم. دانیال اسماعیلی‌فر ادامه تحصیل داده و تا پایان فصل هست، تنها احسان پهلوان می‌ماند که باید تا نیم فصل برای مشخص شدن وضعیت او صبر کرد. طبق شناختی که از یحیی گل‌محمدی بچه محل خودم دارم، فکر نکنم دنبال این مسائل باشند و بخواهند با بازیکنان ما تماس بگیرد.

وی در مورد وضعیت استقلال تصریح کرد: از دکتر عسگری (رئیس صدا و سیما) تعجب می‌کنم؛ ۳۷ سال برای فوتبال زحمت کشیده‌ام و می‌خواهم یک ساعت وقت بدهد تا در مورد دسته سومی، نوزدهمی، سیزدهمی، نهمی و زمانی که فتح‌الله‌زاده مدیرعامل شد، همه مسائل استقلال را بگویم.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد حضور وینفرد شفر در استقلال خاطرنشان کرد: آنهایی که تصمیم به این انتخاب گرفته‌اند، حتما وارد جزئیات شده‌اند. او مربی رزومه‌داری است و نمی‌توان گفت مربی کوچکی است. باید دید شرایط و زمان چه اجازه‌ای به این مربی می‌دهد. جا دارد از زحمات منصوریان و همکارانش تشکر کنم. حتما صحبت‌های سه روز پیش افشارزاده را گوش داده‌اید که یکسری واقعیت‌های دو سال پیش را گفت. تازه اصل آن را نگفت که پول نداشتیم و برای قلعه‌نویی بازیکن نگرفتیم. چطور شد کاوه رضایی و محسن مسلمان را نتوانستند بگیرند و چرا محمد قاضی و آندرانیک تیموریان رفتند. باید تیم‌ های پرطرفدار را سرمایه حساب کنیم، چون باعث می‌شوند جلوی بسیاری از آسیب‌ها را بگیرند. هیچ وقت در تمرینات را نمی‌بندم، چرا که وقتی هواداران در تمرین حضور پیدا کنند، نزدیک به چند ساعت می‌توانند سرگرم شده و در محیط‌های آلوده نباشند. این تیم‌ها برای مردم است و باید در تمرین باز باشد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : خرمگاه: برای کسب عنوان قهرمانی ناامید نیستیم

قلعه‌نویی ادامه‌ داد: استقلال از نظر مهره و پیش پرداخت جزو سال‌های خوبش را سپری می‌کند. باید به عنوان طرفدار از افتخاری تشکر کنم. افتخاری هم تسویه حساب‌های مالی پارسال را انجام داده و هم ۳۰ درصد از قراردادهای امسال را پرداخت کرده است، در صورتی که ذوب‌آهن دو روز پیش ۱۰ درصد به بازیکنان داد. اینها را کنار هم بگذاریم، یعنی مدیریت خوب. از نظر نتیجه کمی هم بدشانسی آورده که امیدوارم نتایج بهتر شود.

وی در ارتباط با بحث دستیاران شفر گفت: اجازه دهید به این موضوع ورود نکنم، اما آنهایی که از آنها اسم برده شده است، جزو بازیکنان باخلاق ما بوده‌اند. طاهری و دین‌محمدی سوابق اخلاقی و فنی بالایی دارند.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص حضور فرهاد مجیدی در استقلال تصریح کرد: مجیدی باید از جایی شروع کند. مربیگری عین پدر شدن است. کسی که فرزند ندارد هر چقدر از مهر پدری برای او بگویی ۱۰ درصد آن را متوجه می‌شود، اما کسی که فرزند داشته باشد، صد در صد آن را می‌گیرد. در مربیگری باید تجربه کسب کنی و فشارهای ثانویه را تحمل کرد تا مربی شد. تماشاگران مجیدی را دوست دارند و او باید از جایی شروع کند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : اظهارات ترامپ از یک سیاستمدار تازه کار کاسب کار نامتعادل بعید نبود/سند تحول آموزش باید به مرحله اجرا درآید/ دفاع مقدس، الگویی برای پیروزی در همه میدان‌ها است

قلعه‌نویی در واکنش به اینکه ظاهرا به علیرضا منصوریان گفته بود اصلاحاتی را انجام دهد، اما به حرف او گوش نکرد، گفت: به منصوریان نگفتم اصطلاحات را انجام بده. خودم او را به استقلال آوردم. یک روز بازی استقلال و نفت تهران بود که به من گفت آنقدر شما را دوست دارم که اسم پسرم را امیر گذاشتم. او مربی انرژیک بود و اینطور نیست که به آخر خط رسیده است. چرخه مربیگری می چرخد و منصوریان می‌تواند باز هم مربیگری کند. به او گفتم حقیقت مربیگری داخل زمین است. اگر خوب نتیجه بگیری، به مسائل بیرونی توجه نکن. اینها کارهایی بود که من مدیریت کردم. خود منصوریان هم اینها را فهمید و ظاهرا به آنها اشاره کرده است.

«همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند.» وی با بیان این جمله ادامه داد: منچستریونایتد بعد از فرگوسن چند سال است که جام نگرفته؟ آیا دیده‌اید که بازی‌های این تیم ورزشگاه خالی باشد؟ خدا نگذرد از کسانی که فوتبال ما را به این روز انداختند. باید قشنگی‌های فوتبال را ببینیم و برد و باخت در درجه بعدی قرار بگیرد. باید به سمتی برویم که اخلاق در آن وجود داشته باشد. افشارزاده می‌دانست که آن سال حضورم در استقلال بدترین برخوردها با من شد، اما حرف خوبی زد. نمی‌خواهم از کلمه خیانت استفاده کنم، با همه بی‌پولی‌ها و نبود ۱۰۰ میلیون پاداش برای حضور در صدر جدول، بی‌مهری‌هایی در حق ما شد. افشارزاده حرف قشنگی زد و گفت با همه این اتفاقات قلعه‌نویی احترام کوچک و بزرگتری را رعایت می‌کرد. خیلی به من بد شد و افرادی چون طباطبایی باید بگویند که از چه قیمت‌هایی به خاطر استقلال گذشتم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :