به گزارش شمس آباد، رقابت های هفته سیزدهم و چهاردهم لیگ های کشور های اسپانیا ، انگلیس و ایتالیا دوباره از روز شنبه استارت می خورد تا تیم های مختلف به مصاف حریفان خود بروند. برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

لالیگا ( هفته سیزدهم)
برنامه هفته سیزدهم رقابت های لالیگاه به شرح زیر است:

آلاوس – ایبار                          ۱۵:۳۰
رئال‌مادرید – مالاگا               ۱۸:۴۵
بتیس – خیرونا                       ۲۱:۰۰
لوانته – اتلتیکومادرید           ۲۳:۱۵
///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینیشمس آباد.ir/files/fa/news/1396/9/2/7108635_560.jpg" style="height:300px; margin:0px; width:500px" title="///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینی"/>
رقابت های هفته سیزدهم لالیگا اسپانیا با دیدار تیم های آلاوس و ایبار آغاز می شود. دو تیم این روز ها در رده های پائینی جدول حضور دارند و این روز ها کسب حتی یک امتیاز برای هر کدام هم از اهمیت زیادی برخوردار است. اما در یکی از مهم ترین بازی های امروز تیم های رئال مادرید و مالاگا به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان زیدان این روز ها با ۲۴ امتیاز تیم سوم جدول رده بندی هستند و امیدوارند بتوانند با برد مقابل مالا حاشیه امن تری برای خود ایجاد کنند. البته آن ها با بردی که در لیگ قهرمانان و در مقابل نماینده قبرس به دست آوردند نشان دادند که دوباره به امادگ خوبی رسیده اند. کهکشانی ها امیدوارند با برد در این بازی و شکست و یا تساوی رقیبان بتوانند فاصله خود را با صدر کمتر و با تیم های پائیتن تر بیشتر کنند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : فاز اول مجتمع بزرگ فولاد و ذوب‌آهن ازنا سال آینده به بهره‌برداری می‌‌رسد

تیم اتلتیکو مادرید هم امروز در یک دیدار خارج از خانه میهمان لوانته است. شاگردان سیمئونه در این فصل شکستی را تجربه نکرده اند و با تیم همشهری خود یعنی رئال مادرید هم امتیاز هستند آن ها امیدوارند با یک برد در این بازی شرایط خود را بهبود ببخشند.

لیگ برتر جزیره ( هفته سیزدهم )
برنامه هفته سیزدهم رقابت های لیگ فوتبال جزیره به شرح زیر است:
کریستال پالاس – استوک‌سیتی                ۱۸:۳۰
منچستریونایتد – برایتون                           ۱۸:۳۰   
نیوکسل – واتفورد                                         ۱۸:۳۰
سوانسی – بورنموث                                     ۱۸:۳۰
 تاتنهام – وست برومویچ                              ۱۸:۳۰
لیورپول – چلسی                                            ۲۱:۰۰

///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینیشمس آباد.ir/files/fa/news/1396/9/2/7108634_889.jpg" style="height:300px; margin:0px; width:500px" title="///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینی"/>
رقابت های لیگ جزیره هم در این هفته شاهد چند بازی حساس است. شاگردان مورینیو که به تازگی یک شکست را در برابر بازل و در رقابت های لیگ قهرمانان تجربه کرده اند باید دراولترافورد از برایتون پذیرایی کنند. منچستری ها این روز ها با تیم صدرنشین یعنی منچستر سیتی اختلافی ۸ امتیازی دارند و تیم های چلسی و تاتنهام را هم در تعقیب خود می بینند به همین دلیل پیروزی در این بازی برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : طرح جدید آمریکایی‌ها مغایر قواعد بین‌المللی و توطئه‌ای برای امنیت سوریه و منطقه است

تاتنهام هم در یکی دیگر از بازی های مهم امروز میزبان وست بروموویچ است آن ها امیدوارند تیم های منچستر یونایتد و چلسی متوقف شوند تا بتوانند با یک برد دیگر به جایگاه دوم جدول برسند. آن ها چندی پیش موفق شدنددر لیگ قهرمانان دورتموند را شکست دهند و با اقتدار صدرنشین گروه هشتم شوند.
مهم ترین بازی لیگ جزیره اما امروز میان تیم های لیورپول و چلسی در ورزشگاه آنفیلد است. شاگردان کلوپ و کونته سعی می کنند تا با کسب یک برد وضعیت خود را بهبود ببخشند. لیورپولی ها در آخرین دیدار خود و در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به یک تساوی ۳ بر ۳ مقابل سویا دست یافت. چلسی هم موفق شد در آخرین بازی خود و در همین رقابت ها با ۴ گل قره باغ را شکست دهد. هم اکنون لیورپول با ۲۲ امتیاز تیم پنجم جدول است و چلسی هم با ۲۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

سری  آ ایتالیا ( هفته چهاردهم)
برنامه هفته چهاردهم رقابت های سری آ ایتالا به شرح زیر است :
بولونیا – سامپدوریا                              ۱۷:۳۰
 کیه وو – اسپال                                    ۲۰:۳۰
ساسولو – هلاس ورونا                          ۲۰:۳۰
کالیاری – اینتر                                       ۲۳:۱۵

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهمترین رسالت مسئولین است/سردار شهید نوروز صالحی لبیک گوی نماز اول وقت در کربلای ایران بود

///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینیشمس آباد.ir/files/fa/news/1396/9/2/7108633_744.jpg" style="height:300px; margin:0px; width:500px" title="///صبح شنبه - ویژه خانم خزاعلی ////رئال در اندیشه کم کردن فاصله با بارسا / اینتر به دنبال صدرنشینی"/>

فوتبال ایتالیا امروز تنها شاهد یک دیدار جذاب و دیدنی است و آن هم بازی تیم های اینتر میلان و کالیاری است. اینتری ها در این هفته میهمان کالیاری هستند و امیدوارند بتوانند با پیروزی در این بازی و توقف ناپولی صدرنشین شوند.

تیم فوتبال سمپدوریا هم که موفق شد هفته گذشته یوونتوس را شکست دهد در این هفته میهمان بولونیا است.

منبع:شمس آباد

این خبر را به اشتراک بگذارید :