سپاهان ۲ – سیاه‌جامگان صفر؛ ۳ امتیاز شیرین برای شاگردان کرانچار

زلاتکو کرانچار با پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل سیاه جامگان مجوز ادامه کار در اصفهان را به دست آورد. استادیوم: نقش جهان اصفهان داور: وحید کاظمی، همدستی داوران: سعید علی نژادیان و ایوب غلامزاده اخطار: جلال علیمحمدی (دقیقه ۹) و ساسان انصاری (دقیقه ۵۵) از سپاهان و شاهین ثاقبی (۷۹)، امیرحسین صالحی (دقیقه ۵۹) […]

زلاتکو کرانچار با پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل سیاه جامگان مجوز ادامه کار در اصفهان را به دست آورد.

استادیوم: نقش جهان اصفهان

داور: وحید کاظمی، همدستی داوران: سعید علی نژادیان و ایوب غلامزاده

اخطار: جلال علیمحمدی (دقیقه ۹) و ساسان انصاری (دقیقه ۵۵) از سپاهان و شاهین ثاقبی (۷۹)، امیرحسین صالحی (دقیقه ۵۹) و یونس شاکری(دقیقه ۶۶) از سیاه جامگان

سپاهان

لی اولیویرا، عارف غلامی، مهدی رحیمی، سیاوش یزدانی، سعید آقایی، میلاد سرلک، علی کریمی(۷۵، شاهین ثاقبی)، حسین پاپی، جلال علی محمدی، مروان حسین(۴۶- رضا میرزایی)، ساسان انصاری ( ۸۲، رسول نویدکیا)

سرمربی: زلاتکو کرانچار

سیاه جامگان

رضا ناصری، محسن آقایی، وحید عسگری، رضا شربتی، عباس عسگری، مصطفی احمدی، صالحی، امرایی، پیام ملکیان، امیرمحمد پناهی (۸۳- بهتاش میثاقیان)، گوران ژرکوویچ (۶۵- یونس شاکری)

سرمربی: اکبر میثاقیان

شرح بازی

در شرایطی که تصور می‌شد سپاهان با سود بردن از موقعیت میزبانی بتواند سیاه جامگان را تحت فشار قرار دهد، آنها ۴۵ دقیقه ابتدایی را بدون اینکه موفق به خطر انداختن دروازه حریف به شکل جدی شوند، خاتمه دادند. در سمت مقابل نیز سیاه جامگان با تجمع در فاز دفاعی به دنبال تساوی از این دیدار خارج از خانه است و در وقت اول به خوبی توانست ایده سرمربی خود را در زمین اجرا کند. با این حال بعید است شرایط با این شیوه در نیمه دوم نیز از سوی دو تیم همراه باشد و باید منتظر اتفاق ویژه ای در ۴۵ دقیقه دوم ماند. سپاهان که در نیمه اول نتوانسته بود راهی به دروازه حریف بیابد و یک بازی انتقادآمیز از خود به جا گذاشته بود، در نیمه دوم با تغییراتی جدید و دستیابی به راه های جدید برای رسیدن به دروازه سیاه جامگان توانست حریف را با مشکل مواجه کند و در نهایت پیروزی را به سود خود رقم بزند. حضور نفراتی مثل میرزایی، شاهین ثاقبی و رسول نویدکیا روح تازه ای به خط تعرض و میانی این تیم داد و فرصت‌های بهتری برای تحت فشار قرار دادن سیاه جامگان نصیب آنها شد که حاصل آن دو گل دیدنی از سوی جلال الدین علی محمدی و رضا میرزایی بود. این پیروزی سپاهان را از منطقه خطر دور کرد و آنها اکنون امیدوار به روزهای آینده هستند تا بعد از ۵۶ روز حسرت پیروزی یک برد شیرین در نقش جهان به نام خود کنند.

شرح گل

* سپاهان یک – سیاه‌جامگان صفر(دقیقه ۶۵، جلال الدین علی محمدی)؛ ارسال کرنر تمرین شده زمینی به پشت محوطه جریمه از سوی پاپی برای جلال الدین علی محمدی با ضربه فوق العاده این بازیکن به گوشه دروازه ناصری چسبید تا افسون آنها بشکند.

* سپاهان یک – سیاه‌جامگان صفر(دقیقه ۸۹، رضا میرزایی)؛ سیاه جامگان که به دنبال گل تساوی بود، با هجوم همه جانبه فرصت خوبی برای ضدحمله در اختیار میرزایی قرار داد تا حتی خروج ۳۵ متری ناصری هم نتواند مانع از گلزنی این زشت شود. میرزایی که توپ را از میانه میدان بوسیله شاهین ثاقبی در اختیار گرفته بود بعد از دریبل دروازه بان سیاه جامگان در بیرون از محوطه جریمه، دروازه این تیم را برای بار دوم باز کرد.

دقایق حساس

دقیقه ۸: خطای جلال الدین علی محمدی روی رضا ناصری باعث اعلام خطا و دریافت کارت زرد از سوی زشت سپاهان شد.

دقیقه ۲۶: پرتاب اوت خطرناک از سوی سیاه جامگان با اشتباه غلامی در شش قدم و دفع اشتباه توپ باعث شد تا فرصت گلزنی خوبی نصیب حریف شود که با واکنش اولیویرا یک کرنر برای این تیم شکل گرفت.

دقیقه ۳۲: ضربه از پشت محوطه جریمه بوسیله جلال الدین علی محمدی به راحتی در اختیار ناصری قرار گرفت.

دقیقه ۳۸: ارسال ضربه ایستگاهی بوسیله علی کریمی با ضربه سر مروان حسین با اختلافی کم راهی اوت شد تا این تنها فرصت خطرناک سپاهان تا به اینجا لقب گیرد.

دقیقه ۷۸: ضربه کیوان امرایی از زاویه بسته به شکلی خطرناک از جلوی دروازه سپاهان راهی اوت شد.

دقیقه ۷۸: برخورد ضربه کیوان امرایی به دست عارف غلامی در محوطه جریمه با اعتقاد سیاه جامگانی ها مبنی بر پنالتی همراه بود که داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۸۴: حرکت فوق العاده رسول نویدکیا و پاس دیدنی او رضا میرزایی را تک به تک با دروازه بان قرار داد که ضربه این بازیکن با دفع ناصری همراه شد.

 

دقیقه ۸۸: اینبار هم پاپی ضربه ایستگاهی تیمش را به شکل زمینی در اختیار علی محمدی قرار داد که ضربه این بازیکن با اختلاف راهی اوت شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : سویا خواستار محرومیت راموس - ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :