به گزارش گروه دیگر رسانه‌های شمس آباد، رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در شورای روابط خارجی این کشور مطالبی گفته که بیشتر به شوخی شبیه است اما از آنجا که باید شوخی‌های آمریکایی‌ها را جدی گرفت،لذا نباید از آن به راحتی عبور کرد. تیلرسون می گوید:« عده‌ای در ایران با آمریکا برای تغییر نظام و براندازی همکاری می کنند واشنگتن هم در پشتیبانی از آنها تردید ندارد».

این جماعت در داخل که با آمریکایی‌ها در تغییر رژیم جمهوری اسلامی همکاری وهمگرایی دارند چه کسانی هستند؟ این سوال را باید وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی پاسخ دهند. در اینکه آمریکایی‌ها تغییر رژیم را یک بار در فتنه ۱۸ تیر ۷۸ و ۱۰ سال بعد در فتنه ۸۸ تست کردند شکی نیست لذا نباید اظهارات تیلرسون را شوخی پنداشت. اما چرا باید آن را یک شوخی بی‌مزه تلقی کرد برای این که از آمریکا و عناصر خودفروخته داخلی آنها کاری ساخته نیست . آنها۴۰سال است از این حرف ها 

می زنند!آمریکایی ها باید بدانند با یک انقلاب نمی توان جنگید بویژه آن که آن انقلاب پسوند اسلامی دارد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار خانواده‌های شهدای امنیت کشور فرمودند : 

«سردمداران آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب در کوشش برای سرنگونی نظام بودند اما این آرزو را به گور خواهند برد.»

تجربه حیات پرثمر و شکوهمند نزدیک به ۴ دهه انقلاب اسلامی نشان داده است که خواب «تغییر» نظام «تعبیر» نمی شود. بویژه امروز که جمهوری اسلامی جواب وزش بادهایی از این قبیل را با توفان می دهد.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : مسکو اقدامات آتی در سوریه را با متحدین خویش هماهنگ کرد - اخبار شمس آباد

جمعی از کسانی که در فتنه ۸۸ به جرم همگرایی با پروژه سوروس دستگیر شده و برخی از آنها در مصاحبه‌های تلویزیونی از پروسه براندازی نظام اظهار ندامت کرده بودند در پاسخ به تیلرسون بیانیه‌ای صادر و اظهارات او و مواضع خصمانه آمریکا را محکوم کردند.

این موضع را باید به فال نیک گرفت چرا  که آنها به آمریکایی‌ها گفتند دیگر روی ما حساب باز نکنید. ما نمی توانیم مثل فتنه‌ ۷۸ و ۸۸ با شما همگرایی کنیم.

البته نمی شود نیت‌خوانی کرد و گفت : امضاکنندگان بیانیه در مرزبندی با دشمنان قسم‌خورده نظام بویژه آمریکا صادق نیستند.

اما می شود شیوه آمریکا برای مقابله با نظام و تغییر در جمهوری اسلامی و حیطه پروسه و پروژه براندازی را رصد کرد و فهمید چه کسانی در این مسیر گام بر می‌دارند و صدور بیانیه در این مورد البته لازم اما کافی نیست. آمریکایی ها در اتاق فکر براندازی نظام چند مسئله را عملیاتی کردند و برای آن در کشور پول خرج می کنند:

۱- اهانت به مقدسات نظام و اسلام و تحریف حقایق اسلام و خط امام (ره)

۲- ترویج حاکمیت دوگانه و دوقطبی سازی در جامعه به منظور هدف قرار دادن وحدت ملی و انسجام اسلامی.

۳- فعال کردن شکاف‌‌های قومی و مذهبی و زیست منافقانه در این شکاف‌ها برای اخلال در امنیت ملی.

۴- هدف قرار دادن اصل ولایت فقیه و مصداق کارآمد آن و مخدوش کردن مفهوم مبانی ولایت و امامت در جامعه.

۵- زیر سوال بردن کارآمدی نظام بویژه ایام حیات پرافتخار امام خمینی (ره) .

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : پارس گزارش می‌دهد تنهایی دائمی «اپیدمی مدرن» جامعه غرب

بنیانگذار جمهوری اسلامی و به حاشیه بردن نام و یاد امام (ره).

۶- تبلیغ و ترویج لیبرالیسم و سکولاریسم در جامعه و نفوذ دادن زیست این تفکرات الحادی در کارکردهای دستگاه‌های دولتی بویژه دستگاه های فرهنگی .

۷-زیر سوال بردن اقتدار منطقه ای و جهانی انقلاب اسلامی و اثبات بی فایده بودن مبارزه با استکبار جهانی.

۸-تعرض به سپاه پاسداران به عنوان ستون اصلی خیمه نگهبانان جمهوری اسلامی، به بهانه‌های واهی به عنوان مکمل تصویب بایکوت‌های جدید سنا علیه سپاه پاسداران. 

برخی از امضاکنندگان بیانیه در کارنامه عملی و نظری خود سابقه همگرایی با اتاق فکر براندازی آمریکا در مورد اقدامات هشتگانه فوق دارند. اگر توبه کرده اند باید جبران کنند و برای تحکیم وحدت ملی و دفاع جدی از مبانی نظام کوشش نمایند.

امضاکنندگان بیانیه، دوستانی در خارج دارند که در رادیو آمریکا ، «بی بی سی» و بوق‌های دشمن عملگی همین بند های هشتگانه را  می‌کنند. این افراد زمانی در همین روزنامه‌های امضاءکننده بیانیه قلم می‌زدند. باید امضاکنندگان بیانیه به دوستان خود بگویند از همگرایی برای براندازی نظام دست بردارند. آنها باید بگویند؛ تجربه منافقین در اوایل انقلاب در مقابله با  نظام را جدی بگیرند. منافقین هم در اوایل انقلاب وقتی رادیو عراق رسما از آنها پشتیبانی کرد بیانیه صادر کرده و گفتند :« صدام به هیچ قیمتی نمی تواند مجاهدین خلق را خریداری و بازیچه معاملات سیاسی خود قرار دهد.» اما چندی نگذشت آنها برای خیانت به ملت خود به ارتش بعث پیوستند و رودرروی جوانان ملت شجاع ایران دشمن را یاری کردند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : یادداشت/ حسین قدیانی غیبت طولانی شده است

امروز بوق‌های دشمن از یک جریان درداخل پشتیبانی می کنند و این جریان هم در نفی این پشتیبانی حرفی نمی زند و گاهی هم لذت آن را می برد.

این جماعت باید بدانند اگر دیر بجنبند به سرنوشت منافقین دچار می شوند. اگر دستگاه‌های امنیتی هم در برخورد با آنها دچار اختلال باشند مردم با حکم «آتش به اختیار» در زمان خود این اختلال را برطرف می کنند.

امروز راهبرد و فرمول آمریکایی‌ها برای تعبیر خواب براندازی معجونی از بایکوت ، ترور ، تهدید و تطمیع برخی در داخل است.

برای اینکه حرف جدید  تیلرسون وزیر خارجه آمریکا را شوخی نگیریم باید در پاسخ‌های عملی به آمریکایی‌ها زمان را از دست ندهیم.

تعرض برق‌آسای سپاه به دیرالزور لانه زنبور تروریست‌های تربیت شده ‌آمریکا در منطقه ، نشان داد جواب ترقه‌بازی در تهران موشک‌های میانبرد است و اگر ‌آمریکایی‌ها بخواهند شوخی براندازی را تکرار  کنند پاسخ آنها موشک‌های دوربرد خواهد بود.

اقدام سپاه فراز از یک پاسخ است . امید داریم آمریکایی‌ها و دوستانشان در منطقه این پاسخ را صحیح دریافت کنند. این پاسخ تنها یک اعلام خطر نرم بود ، اعلام خطر سخت در راه است.

اکنون وقت آن رسیده که آمریکایی‌ها پاسخ ایران را شوخی نگیرند چون ملت ایران وصیت کرده است با اقتدار به دشمنان قسم خورده نظام سیلی بزند.

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و شمس آباد صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :