فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: محموله ۱۹۱ کیلوگرمی مواد مخدر که در یک خودروی شخصی جاسازی شده بود با هوشیاری ماموران انتظامی این استان کشف ‌‌شد.

به گزارش مشکات برین به نقل از خبرگزاری فارس، نورعلی یاری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اظهار این خبر اظهار داشت: این محموله شامل ۱۹۱ کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر تریاک بود که در یک خودرو سرانتو کارسازی شده بود.

وی افزود: این محموله مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به قصد فروش و توزیع در استان اصفهان قاچاق شده بود که در محور لردگان به بروجن در این استان به دام ماموران نیروی انتظامی افتاد.

یاری ادامه داد: با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان لردگان ابتدا به این خودرو ایست داده شد اما راننده از اجرای فرمان پلیس خودداری و اقدام به فرار کرد که با رعایت موارد ایمنی خودرو مورد تعقیب قرار گرفت و ماموران ناچار به شلیک به لاستیک خودرو و پنچر کردن آن شدند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اسپانیا چگونه تبدیل به پرطرفدارترین مقصد گردشگران اروپا شد؟

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: قاچاقچی پس از عدم توانایی در ادامه تعقیب و گریز ناچار به ترک خودرو و فرار به سمت مزارع اطراف شد که پس از حدود پنج کیلومتر تعقیب سرانجام مامور نیروی انتظامی موفق به متوقف کردن و دستگیری وی شد.

وی عملیات کشف این محموله مواد مخدر و دستگیری قاچاقچی را بسیار پیچیده و ایثارگرانه عنوان کرد و گفت: با تشکیل یک پرونده ویژه این قاچاقچی تحویل مقامات قضایی استان شد.

یاری خاطر نشان کرد: ماموران زحمتکش نیروی انتظامی در نقاط مختلف این استان به صورت شبانه‌روز در مجاهدتند تا بتوانند با مقابله و برخورد با برهم زنندگان نظم،‌ آسایش و امنیت روانی و ذهنی مردم، شاخص‌های امنیت و آسایش مردم را در این استان ارتقا داده و خدمت‌رسانی شایسته‌ای به مردم داشته باشند.

وی افزود: قاچاقچیان مواد مخدر بدانند که محورهای مواصلاتی این استان مسیر امنی برای آنان به منظور انتقال مواد مخدر به این استان و دیگر استان‌ها نخواهد بود و بدون تردید در دام ماموران هوشیار پلیس پیچیده خواهند شد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شهید حججی با جهاد مخلصانه و شهادت مظلومانه، خود و ملت را عزیز کرد

انتهای پیام/

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :