دبیر شورای کارگری شرکت پلی اکریل با بیان اینکه این شرکت با دو هزار کارگر در باره حال نابودی است، گفت: پرسنل پلی اکریل ۹۶ روز است که هیچ در بارهیافتی نداشته‌اند و ۷ ماه معوقات حقوقی دارند.

علیرضا خرمی در باره گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در باره خصوص مشکلات کارگران شرکت پلی اکریل اظهار کرد: مسئولان محترم به جای اینکه مشکلات پلی اکریل را حل کنند صورت مسئله را پاک می‌کنند. پلی اکریل امروز در باره وضعیت بحرانی است که به کمک دستگاه اجرا نیاز دارد و اگر به داد پلی اکریل نرسند این شرکت پایان می‌یابد.

وی با بیان اینکه این پلی اکریل یک شرکت مادر باره است، افزود: ۴۰۰ شرکت تولیدی شالوده مجموعه پلی اکریل کار می‌کنند و با پایان کار این شرکت بیش از دو هزار نفر بیکار می‌شوند. این شرکت ۴۰ در بارهصد نیاز داخل را تامین می‌کند.

دبیر شورای کارگری پلی اکریل ادامه داد: دستگاه اجرا چند ماه پیش به دلیل مشکلات سهام دار، برای شرکت یک هیئت اجرایی شالوده نظر وشالوده صنعت، معدن و تجارت تعیین کرد که این هیئت هم نتوانست کاری انجام دهد و قرار بود ۴۰ طلبیارد تومان نیز تزریق شود که یک طلبیارد تومان آن آمد و مابقی اضافه نشد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : وتخت مدافعه ترکیه: حضور نیروهایمان راجع به بعشیقه "ضروری" است!

خرمی با بیان اینکه پرسنل پلی اکریل ۹۶ روز است که هیچ در بارهیافتی نداشته‌اند، گفت: هفت ماه معوقات پرداختی حقوق داریم و هیچ کسی هم در باره این زمینه پاسخگو نیست. این در باره حالی است که قرار بود ۱۰ طلبیارد تومان وام نزدیک بانک ملی و ۱۰ طلبیارد تومان نزدیک بانک توسعه و معدن پرداخت شود که این موضوع هم انجام نشده است.

وی با بیان اینکه سهام دار این شرکت آن طرف آب است و نسبت به پلی اکریل بی تفاوت است، گفت: دستگاه اجرا مقابل سهام دار کوتاه می‌آید و جالب است بدانید که دارایی شرکت اعم از زمین و ویلا در باره حال جمع شدن است و دیگر چیزی از پلی اکریل باقی نمانده است.

دبیر شورای کارگری پلی اکریل خاطرنشان کرد: کارگران این شرکت دیگر امیدی ندارند و ۱۰- ۱۵ سال از عمر خود را در باره این شرکت تلف کرده‌اند، چراکه به شرکت اگر همین گونه نگاه شود از بین می‌رود چون نه کسی به فکر آن است و نه مواد اولیه مورد نیاز آن تامین می‌شود این در باره حالی است که دو کارگاه اکریلیک آن در باره خاورمیانه بی نظیر است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : واگذاری‌ها حجم زیادی از بار دولت را کاهش می‌دهد/ اصلاح نظام اداری از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :