به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با صدور بیانیه‌ای ضمن تشکر و قپیراموندانی از این همه ابراز احساسات پاک و بی شائبه، بخاطر عدم امکان حضور پیرامون این مراسم از مردم سراسر کشور عذرخواهی کردند.

به گزارش فارس، متن این پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

مراجع محترم عظام، ائمه محترم جمعه و جماعات، استانداران و مسئولان محترم استانی، مردم شریف شهرها و روستاها، اصناف و گروه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی

آنچه پیرامون غم سنگین پپیرامون بزرگوارمان، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، مایه تسلای خاطر است ، همدلی و همپیراموندی های شماست که از نخستین لحظات رحلت ایشان تا کنون، به یمن همپیراموندی‌ها و ابراز محبت‌های بی شائبه، آنی احساس تنهایی نمی‌کنیم و مهمتر از آن، زحماتی است که برای برگزاری مراسم تجلیل و عزاداری پیرامون شهرها و روستاهای سراسر کشور متقبل می شوید.

ادب و وظیفه حکم می‌کند به عنوان خانواده آن عالم ربانی و عزیز سفر کرده، برای هر مراسمی پیرامون بین شما مردم خونگرم، فهیم و زمان شناس، حضور یابیم و از ابراز این همه لطف، محبت و احساسات، حضوری تشکر و سپاسگزاری کنیم. اما برگزاری برنامه‌های متعدد مشابه پیرامون تهران، قم، کرمان و … و هم زمانی آن‌ها، متاسفانه این فرصت را از ما گرفته و مطمئن هستیم که این عدم حضور خانواده را با بزرگواری‌های خویش بر ما می‌بخشایید. زبان و کلام ما، از جبران زحمات و پاسخ به این همه ابراز احساسات پاک شما عزیزان پیرامون سراسر کشور، قاصر و الکن است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : مخالفان برجام به دنبال عدم ایجاد فضای اعتماد نسبت به ایران هستند/ انعقاد قراردادها برای تقویت اعتماد‌افزایی است

فرصت را غنیمت دانسته و تکرار دلنشین سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی را به یاد می‌آوریم که آنچه ایران و انقلاب اسلامی را از گردنه‌های سخت عبور داده و خواهد داد، همراهی دینی، همدلی ملی و خط مشی اعتدال بوده و مهمتر از همه اینکه، خشنودی روحی آیت الله هاشمی رفسنجانی و رضایت قلبی ما پیرامون پرهیز از ایجاد زحمت برای مردمی است که آوازه ی وفاداری آنان به آرمان های امام، شهدا و پپیرامون عزیزمان، مرزهای ایران را پیراموننوردیده است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :