مدیرکل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر سامان بیش از ۶۰ درصـد پیشرفت فیزیکی داشته است.

img_7492-copy

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، قدرت الله بیکلری در نشست تصفیه خانه آب شرب شهر سامان با بیان اینکه تصفیه خانه آب شرب شهر سامان بیش از ۶۰ درصـد پیشرفت فیزیکی داشته است افزود: با شرایط کم آبی در شهرستان سامان، فاز اول تصفیه خانه آب شرب شهر راه اندازی شده است و هم اکنون آب در مدار تصفیه خانه قرار گرفته است که امید است از محل تنش های آبی بتوانیم از شرکت آبفای مهندسی کشور اعتباراتی را دریافت کنیم.

وی اظهار داشت: طرح و برآورد این تصفیه خانه جهت احداث آبگیر در روستای چلوان از توابع بخش مرکزی شهرستان سامان انجام شده است که با توجه به اینکه پروژه آغاز شده گردیده، با یک سری مشکلات اجتماعی در این مکان روبرو هستیم.

بیکلری ادامه داد: در این نشست با حضور فرماندار سامان و نمایندگان مردم این روستا، مسایل اجتماعی احداث این آبگیر در رابطه با حریم ساخت و ساز در حاشیه های این روستا مطرح شد که با حل این مشکل کسانی که مانع اجرای آبگیر می شدند در این راستا همکاری نمایند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - مجاهدت برای محدود کردن توان موشکی ایران

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: احداث این آبگیر می تواند ظرفیت میزان آب شرب مردم شهر سامان را افزایش دهد که در این راستا بیش از ۱۲۰ لیتر بر ثانیه مجوز تخصیص داده شده است که بتوانیم برای افق شهر سامان این آب شرب را تامین کنیم.

وی به دیگر خدمات آبرسانی در این شهر اشاره کرد و اذعان داشت: در صدد هستیم با تامین اعتبار به پروژه آبرسانی شهر سامان جهت رسیدن آب پاک به مخزن در حل مشکل کمبود آب کوشش کنیم.

بیکلری تصریح کرد: از آنجایی که شهرستان سامان، یک شهرستان توریستی و گردشگری در سطح کشور است افزود: به دلیل گردشگر پذیر بودن این شهرستان، جمعیت آن در فصل تابستان چندین برابر می شود و امیدواریم بتوانیم با اجرای طرح آبگیر، تامین آب شرب مردم شهر سامان را به محله ای مطلوب پیش ببریم تا شاهد کمبود آب در سطح شهر نباشیم.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : برخورد مناسبی با چاه‌های غیرمجاز در اصفهان نشده است

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر سامان بیش از ۶۰ درصـد پیشرفت فیزیکی داشته است. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، قدرت الله بیکلری در نشست تصفیه خانه آب شرب شهر سامان با بیان اینکه تصفیه خانه آب شرب شهر سامان بیش از ۶۰ درصـد پیشرفت فیزیکی داشته است افزود: با شرایط کم آبی در شهرستان سامان، فاز اول تصفیه خانه آب شرب شهر راه اندازی شده است و هم اکنون آب در مدار تصفیه خانه قرار گرفته است که امید است از محل تنش های آبی بتوانیم از شرکت آبفای مهندسی کشور…

امتیاز کاربر: ۴٫۵۵ ( ۱ امتیازات)

۰

این خبر را به اشتراک بگذارید :