مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحالل و بختیاری گفت: آموزش و پرورش باید به گفتمان اصلی جامعه تبدیل شود و آینده جامعه به فعالیتی که امروز در مدارسمان انجام می شود ارتباط دارد.

img_7283-copy

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، بهروز امیدی در نشست مدیران مدارس شهرستان سامان با بیان اینکه نگاه به مسایل آموزش و پرورش باید عمیق، موثر و عملیاتی باشد، افزود: مدیرانی که امروز بر آموزش و پرورش مدیریت می کند ماحصل بیش از دو دهه مدیریت در بخش های مختلف و حضور در تصمیم گیری های ریز و کلان این حوزه است.

وی یکی از برنامه های مدیریتی را استفاده از خرد جمعی عنوان کرد و اظهار داشت: از آنجایی که مدیران حلقه اتصال مربی با دانش آموزان و اولیا هستند می توانند با استفاده و عملیاتی نمودن نظریات اولیا و مربیان و صاحبنظران بر اساس دستورالعمل ها در جهت رفع ضعف ها گام بردارند و راه را برای رسیدن به اهداف مد نظر هموار نمایند.

امیدی در ادامه این نشست به مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان، مسایل رفاهی و معیشتی مربیان، نارسایی های هوشمندسازی مدارس، کمبود سرانه های دانش آموزی، مشکلات ارائه تسهیلات بانکی و وام به فرهنگیان و ناکارآمدی کلاس های ضمن خدمت اشاره کرد و خواستار توجه به این موضوعات شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - کلاه دوم بر سر خریداران حواله پژو ۲۰۰۸

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری فعالیت همه ی کارشناسان، مدیران و مربیان و روند برنامه های آموزشی را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: در صدد هستیم همه مناطق و نواحی، با همت همکاران در شرایط مطلوب آموزشی و پرورشی قرار گیرند.

پیش از سخنان مدیر کل آموزش و پرورش استان برخی از نمایندگان، مدیران و مربیان شهرستان سامان دیدگاه ها و دغدغه های خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

منبع: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سامان

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحالل و بختیاری گفت: آموزش و پرورش باید به گفتمان اصلی جامعه تبدیل شود و آینده جامعه به فعالیتی که امروز در مدارسمان انجام می شود ارتباط دارد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، بهروز امیدی در نشست مدیران مدارس شهرستان سامان با بیان اینکه نگاه به مسایل آموزش و پرورش باید عمیق، موثر و عملیاتی باشد، افزود: مدیرانی که امروز بر آموزش و پرورش مدیریت می کند ماحصل بیش از دو دهه مدیریت در بخش های مختلف و حضور در تصمیم گیری های ریز و کلان این حوزه است. وی یکی از برنامه های مدیریتی…

این خبر را به اشتراک بگذارید :