مدیرعامل باشگاه مناطق‌نفت‌خیزجنوب از سپردن هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از برکناری سهراب بختیاری‌زاده، به فرزاد حافظی خبر داد

مدیرعامل باشگاه مناطق‌نفت‌خیزجنوب از سپردن هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از برکناری سهراب بختیاری‌زاده، به فرزاد حافظی خبر داد.

هدایت یزدی ‌اظهار کرد: ‌با توجه به شرایط تیم و قرار داشتن تیم در رده های پایینی جدول تصمیم گرفتیم که به تیم شوکی وارد کنیم و بر این اساس تصمیم بر این شد که با سهراب بختیاری زاده قطع همکاری کنیم.

وی ادامه داد: به هر حال نمی توانستیم این همکاری را ادامه دهیم تا ببینیم در نیم فصل دوم شرایط به چه صورتی می شود، چرا که ممکن بود همکاری ادامه پیدا کند و شرایط تیم تغییر نکند که در آن مقطع و حضور در نیم فصل دوم شرایط برای تصمیم گیری سخت تر می شد.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب بیان کرد: به هر حال اکنون نیم‌فصل است و یک فضا و زمانی وجود دارد که مربی جدید با تیم کار کند و با بازیکنان و مجموعه نیز آشنا شود. به هر حال در نیم‌فصل تیم ها در حال استراحت هستند و ما می توانیم از این فرصت جهت ریکاوری تیم استفاده کنیم و در نهایت تیم با شرایط خوبی در نیم فصل دوم حضور پیدا کند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : رشد ۱۳۸٫۵ درصدی اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای چهارمحال و بختیاری

وی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم نیز گفت:‌ با فرزاد حافظی که در گذشته نیز در این تیم کار کرده است و تجربه حضور در نفت مسجدسلیمان را دارد به جمع بندی رسیدیم و او را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم. او نفر بومی منطقه است و با توجه به تجربه حضورش در تیم به عنوان سرمربی انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: ‌قطعا به دنبال این هستیم که تیم از این شرایط خارج شود و اگر به دنبال این مهم نبودیم این تغییرات را در تیم ایجاد نمی کردیم.

مدیرعامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در پایان با قدردانی از زحمات سهراب بختیاری زاده، عنوان کرد: ‌امیدوارم او در تیم دیگری که هدایت آن را قبول می‌کند موفق باشد و برای او آرزوی موفقیت دارم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :