طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در <a href=چهارمحال و بختیاری کلید خورد" title="طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در چهارمحال و بختیاری کلید خورد"/>  طرح مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه با موافقت کارگروه مدیریت پسماند در چهارمحال و بختیاری شروع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام از همسایگی آسمان آبی ایران زمین ، در پنجمین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان در معاونت هماهنگی امور عمرانی ‌استانداری موضوع مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه به عنوان یکی از بندهای دستور جلسه به بحث و بررسی گذاشته شد و درنهایت با موافقت کلیات این طرح از سوی کارگروه، مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان شروع شد.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ضمن اشاره به دیدگاه مدیران استان در ساماندهی معضلات زیست محیطی و بخصوص مدیریت پسماند، اجرای طرحهای مدیریتی در حوزه پسماند طی سال جاری را در این استان بی‌سابقه عنوان کرد و گفت: از سال گذشته، ضمن برخورد قانونی با متخلفان در زمینه دفع پسماند، زمینه لازم جهت اجرای طرح ها در سال جاری فراهم شد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : زنگ خطر نمایندگان تهران

 

شهرام احمدی آغاز طرح تفکیک زباله از مبداء و بازیافت را از جمله برنامه های این کارگروه و اداره کل حفاظت محیط زیست استان عنوان کرد و اظهار داشت: با مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه در استان بخش مهمی از دغدغه های حفاظت محیط زیست در این حوزه مرتفع خواهد شد.

 

در این جلسه بر تسریع و همکاری ارگانها و دستگاههای استانی ذیربط در اجرای این طرح تاکید شد.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید :