به گزارش شمس آباد و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، کاظم شهریاری قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز معتقد است پشتیبانی همه جانبه هواداران پرشور این باشگاه و مسئولان دلسوز استانی تمامی مشکلات سرخپوشان را در این فصل مرتفع می سازد و تراکتورسازی در کنار هواداران وفادارش سربلند خواهد بود.برای من تفاوتی ندارد که با چه پست و عنوانی به باشگاه تراکتورسازی خدمت کنم. همانطور که پیش از این گفتم حتی اگر هیچ سمتی در این باشگاه نداشته باشم به عنوان یک هوادار با تمام وجود روی سکو می نشینم و تیم محبوبم را تشویق می کنم. با این وجود از آجورلو تشکر می کنم که باز هم به بنده لطف داشتند و امیدوارم بتوانم به خوبی پاسخ اعتماد ایشان را بدهم. بدون تردید خدمت به تراکتورسازی بزرگ و محبوب در هر سمتی افتخار است.

شهریاری پیرامون آخرین وضعیت تراکتورسازی در آستانه آغاز فصل جدید گفت:شرایط  خوب است و با وجود تمام مشکلات برنامه های آماده سازی تیم با زحمات اعضای کادر فنی به خوبی دنبال شده است. گل‌محمدی مربی توانمند، بی حاشیه و پرتلاشی است که شبانه روز برای آماده سازی یک تیم قدرتمند کوشش کرده است. امیدواریم نتایج این زحمات را در مسابقات بگیریم و به خواست خدا عملکرد درخشانی داشته باشیم. خوشبختانه ما یکی از نخستین باشگاه‌هایی هستیم که توانستیم بخشی از مبالغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم که این اتفاق خوبی است و حاصل زحمات مدیریت پرتلاش باشگاه است. من پیش از این هم گفته ام  آجورلو به تنهایی برای حل مشکلات باشگاه کوشش می کند و در بخش درآمدزایی هم عملکرد بسیار خوبی داشته که نتیجه آن را به خوبی می بینیم. خوشبختانه در این فصل هم برنامه های اقتصادی بسیار خوبی در نظر گرفته که اگر تنها بخش کوچکی از آن هم محقق شود تمامی مشکلات مالی باشگاه را حل می کند.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : سقوط بهمن جان ۴ کوهنورد فرانسوی را گرفت

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی گفت:لازم است هواداران باشگاه بدانند که آقای آجورلو در این دو فصل یک ریال از باشگاه تراکتورسازی دریافت نکرده و هیچ قرارداد مالی برای خودش تنظیم نکرده است. در واقع ایشان به دنبال هیچ منفعت شخصی نبوده اما شبانه روز با دلسوزی به دنبال حل مشکلات مالی است. ما در حال اماده طرح های اقتصادی بسیار مفید و کارآمدی داریم که برای تامین اعتبارات باشگاه در نظر گرفته شده و  می تواند تحول بزرگی ایجاد کند. این اتفاق بسیار خوب و ارزشمندی است که مدیریت باشگاه توانسته برای اولین بار چنین طرح هایی را ایجاد کند و حالا گام دوم را  هواداران همیشه همراه تراکتورسازی بردارند تا با پشتیبانی از همین طرح ها زمینه حل مشکلات مالی باشگاه را فراهم سازند.  انتظار داریم که هوادار فهیم و همیشه همراه تراکتورسازی در سراسر کشور با پشتیبانی از تیم محبوب خودش در این بخش مشارکت داشته باشد.ما با همدلی و اتحاد از تمامی مشکلات عبور خواهیم کرد. امروز همدلی خوبی میان کادر مدیریتی ، کادر فنی و بازیکنان تیم وجود دارد که اگر با پشتیبانی همه جانبه هوادار همراه شود تراکتور را سربلند خواهد کرد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : آمادگی کمیته امداد برای تعامل و همفکری با موسسات خیریه » پایگاه شمس آباد

شهریاری در ادامه گفت:بدهی های سنگین باقیمانده از گذشته واقعا مشکلات زیادی برای باشگاه ایجاد کرده است. تنها در خصوص پرونده های خارجی مجموع بدهی‌ها به حدود ۷ میلیارد تومان می رسد که تاکنون ۴ میلیارد پرداخت شده است. با این وجود باشگاه توانسته بخشی از مطالبات بازیکنان از فصل گذشته و همینطور بخشی از مبالغ فصل جدید را به کل اعضای تیم پرداخت کند. هواداران  بدانند که مجموعه این مبالغ بدون دریافت هیچ کمکی و تنها با درآمدزایی باشگاه از طریق همین طرح های اقتصادی فراهم شده است. هوادار تراکتورسازی با همراهی در این طرح ها ثابت می کند که با تمام وجود همراه و حامی تیم محبوبش خواهد بود و تراکتور مثل همیشه به همین هوادار پرشور و متعصب تکیه خواهد کرد.

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: من دو پیام ویژه دارم ابتدا برای هواداران خوبمان و سپس برای مسئولین محترم استان. ابتدا از هوادارانمان می خواهم که وظیفه سخت و خطیر خودشان را در این موقعیت درک کنند. بدانند که در این فصل با وجود تمامی مشکلات تراکتورسازی با پشتیبانی آنها در همه شهرهای کشور سربلند و پیروز خواهد بود. اگر تیم نتوانست در شرایط محرومیت بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد این هوادار است که جای خالی همه نفرات را برای تیم پر می کند. در همه بازی های تراکتورسازی یک سکوی خالی نباید باقی بماند و پرشورها در این موقعیت حساس نشان دهند با تمام وجود به یاری تیم محبوبشان می آیند. به خواست خدا و با پشتیبانی هواداران نتایج خوبی کسب خواهد شد  اما جدای از هر نتیجه ای شعار زیبای عیبی یوخ نشان می دهد که هوادار تراکتورسازی ناامید نمی شود و در هر موقعیتی از تیم محبوبش پشتیبانی می کند. ما در انتظار این حضور باشکوه هستیم که جوانان تیم را با قدرت و اعتماد بنفس دوچندان به میدان می فرستد و اعضای کادر فنی خصوصا آقای گل محمدی را دلگرم تر و با انگیزه تر از گذشته می کند.

پیشنهاد ویژه :   ورزشی : اسبقی: با عدم اعزام من و خدابخشی به گرندپری منافع ملی را در نظر نگرفتند/ تمایلی برای بازگشت ما به تیم ملی وجود ندارد - شمس آباد

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :