مسئولین پیگیری رفع مشکلات مردم باشند/تخریب و تجاوز به نهاد های انقلابی عاقبت خوبی ندارد

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از  خبرنگار زنگ خبر، حجت السلام ابوالفضل احمدی امام جمعه موقت شهر بن در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت به تقوایی الهی گفتیکی از آثار تقوا این است که در راه رشد و کمال و سعادت ارتقا داده و موانع را بر طرف میکند و راه را برای او هموار میکند.

وی افزود:یکی از موانع جدی رسیدن به سعادت حب الدنیا می باشد و به عنوان اصلی ترین منشا انحرافات از مسیر حق می باشد.حب الدنیا گاهی پست، گاهی مقام، گاهی منزلت، گاهی زن و فرزند و … می باشد.

خطیب نماز جمعه بن گفت: در قلب انسان دو چیز نمی تواند باهم باشد: یا باید حب الله در قلب انسان باشد یا حب الدنیا اگر حب الدنیا قرار گرفت حب الله، حب ائمه، حب پیامبر از دل انسان مومن می رود و اگر حب الله در دل انسان قرار گرفت حب الدنیا از دل انسان می رود و انسان در مسیرسیر الی الله و سعادت قرار می گیرد

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : افزایش ۳ برابری تبادل کالا/سفر مقامات اقتصادی اتریش به تهران

احمدی افزود :بنابراین آن چه که دست انسان را می گیرد و ریشه ی حب الدنیا را بر می کند و انسانی که تقوا رارعایت کند برای او خلوت و آشکار فرقی نمی کند و خداوند را در همه جا اکنون و ناظر می بیند و اگر تنها همین را رعایت کند کارهای انسان درست شده وسعادت دنیا و آخرت نصیبش می شود.

وی با تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام گفت: آن چه که در شهادت و تولد ائمه اطهار باید مورد توجه قرار بگیرد این است که در اولویت اول باید شناخت معارف عمیق اهل بیت در برنامه ها باشد، سینه زنی، گریه و عزاداری هدف نیست بلکه وسیله است تا ما با این وسیله ها به شناخت بیشتر اهل بیت سلام الله علیها برسیم.

احمدی ضمن اشاره به گرامیداشت هفته ی شورای نگهبان گفت: این شورا از جایگاه و مقام بلندی برخوردار است و همان طور که مقام معظم رهبری در مورد پروژه ی نفوذ فرموده است باید حواسشان را اجتماع کنند تا از افراد نالایق و ناشایست و مغرض در این نهاد مهم قرار نگیرند و شان این جایگاه مهم را نگه داشتن کند. این شورا از ۶نفر فقیه و۶نفر حقوقدان تشکیل شده است نه از ۱۲نفر معصوم که فاقد هرگونه عیب و خطایی باشند بالاخره این شورا هم گاهی دچار خطا و مشکلات می شود و به همین شورا گاهی وقت ها نقد منصفانه و عادلانه باید کرد.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - امروزمهمترین مسئله شهرستان اردل تعیین فرماندار است/آن کسانی که فرماندارتعیین می کنندبه ریشه های محرومیت این منطقه بایدتوجه کنند

وی ضمن ابراز ناراحتی از برخی مسئولین کشوری گفت: چند وقتی است که تجاوز به نهاد های انقلابی در دستور کار دشمنان قرار گرفته است و متاسفانه برخی از مسئولین هم آب به آسیابشان ریخته و نیش و کنایه به همین نهاد ها می زنند. این نهاد های انقلابی از اول همراه و همگام با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جلو آمده اند و حال نباید از تریبون و جایگاهی به تخریب این نهاد ها دست بزنیم.

خطیب نماز جمعه بن افزود: این آقایان و مسئولین اگر دلسوز انقلاب هستند سرشان را پایین بگیرند و برای مردم کار بکنند و هی به دنبال تریبون نباشند و حواشی را مطرح نکنند.

وی با بیان اینکه این مردم هم بنی صدر را دیده اند و هم شهید رجایی را؛ گفت: اگر شخصی مثل شهید رجایی دلسوزانه برای نظام و مردم کار و فعالیت بکند مردم هم قدردان آن خواهند بود و اگر شخصی هم مثل بنی صدر درصدد براندازی نظام و انقلاب باشند مردم می دانند با این افراد چطور برخورد کنند؛ و او هم از ترس همین مردم چادر بر سر کرد و گریخت.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : آمادگی الحشد الشعبی و گارد مرزی عراق برای صیانت از مرز مشترک با سوریه

وی افزود: از مسئولینی که در راس کشور قرار دارند این انتظار نمی رود که از تریبون های رسمی به نهاد های انقلابی هجمه کنند و باید حواسشان باشد تبعات و مسئولیت حرف های خودشان را به عهده بگیرند.

انتهای پیام/۵۲۰ز

این خبر را به اشتراک بگذارید :