رژیم صهیونیستی خطری برای بشریت است

به گزارش شمس آباد نیوز به نقل از خبرنگار سامان ما، امام جمعه سامان حجت الاسلام و المسلمین محسن ملک پور با بیان اینکه عید غدیر به عنوان عیدالله الاکبر است، اظهار داشت: واقعا حادثه‌ای که اتفاق افتاده حادثه‌ای است که درب خاص رحمت خدا تا قیامت به روی بندگان باز شده دربی که شیطان را به فریاد درآورده این روز روز کوچکی نیست.

حجت الاسلام و المسلمین محسن ملک پور با بیان اینکه این عید غدیر تنها یک رویداد تاریخی نیست بلکه فرار تر از این است، بیان داشت: پیامبر از طرف داوند متعال ماموریت پیدا کرد که رسالت‌اش را پیوند بزند به جریان امامت که تا قیامت باقی بماند
یعنی اگر نبود امامت که دنباله‌ی همان رسالت پیغمبر است که جریان رسالت پیغمبر و دین را به همان شکلی که خود نبی در زمان حیات‌اش بوده ادامه بدهد تا قیامت رسالت هم از بین می‌رفت.

ملک پوربا اشاره بر اینکه دین خاتم باید تا قیامت بماند و کسی که ویژیگی ها شبیه پیامبر را دارد این راه را بدی ادامه دهد و دین را نگاه دارد، عنوان کرد:پیامبر در خطبه‌ی غدیریه پیغمبر معرفی کرده همه‌ی ائمه را تا امام مهدی علیه السلام سه چهار مرتبه اسم امام زمان را پیغمبر در خطبه‌ی غدیریه‌اش برده است و من تقاضا می‌کنم دوستان اهل بیت خطبه‌ی غدیریه را ببینند که اگر خود خطبه دیده شود دیگر بعضی از این شبهات که کلمه‌ی من کنت مولاه فهذا علی مولاه به معنای دوستی و این‌ها اصلا خود به خود زدوده می‌شود.

وی افزود: عید غدیر حادثه ای است که تعریف امامت و تعیین امام تا قیامت است برای این که مردم بتوانند راه قرب خدا را طی بکنند برای این که دین تا ابد مصون و محفوظ بماند از این جهت است که ناله‌ی شیطان بلند شد حس می‌کند که دیگر نمی‌تواند این دین را از بین ببرد این دین حافظ دارد بیمه شده است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - خروش قوچان‌نژاد، طوفان جهانبخش/ پایان انتظار ۱۸ ساله فاینورد + تصاویر

امام جمعه سامان در خطبه ها دوم نماز جمعه سامان با دعوت نمازگزاران به تقوا الهی اذعان داشت:حضرت علی (ع) فرمودند تقوا الهی در همه زمینه شهر ها و آبادی ها پیشه کنید چرا که مشا در برابر همه اینها حتی سرزمین‌ها و چهارپایان مسئولید و تقوا در برابر بندگان خدا به معنای ترک آزار و اذیت آنها و باقی حقوق و شخصیت دیگران است.

حجت الاسلام و المسلمن محسن ملک پور با بیان اینکه تقوا در برابر شهرها به این است که در آبادی آنها بکوشیم از تخریب و ویرانی آنها بپرهیزیم اجازه بدهیم همه مردم از محیطی سالم بهره مند شوند، بیان داشت: تقوا در برابر چارپایان آن است که آنها را اذیت نکنیم و فوق طاقتشان از انها کار نکشیم نیازهای انها را از قبیل آب و غذا و استراحت و حتی پوشش و دارو فراهم کنیم اسلام ۱۴۰۰ سال پیش در باب حقوق حیوانات چنین فرموده امروز متاسفانه حقوق بشر زیر سوال رفته تا چه رسد به حقوق حیوانات.

وی با اشاره بر اینکه الان در یمن دارد فاجعه انسانی رخ می دهد و مدعیان حقوق بشر خفه خون گرفته اند، تصریح کرد: ارتش و افراطیون بودایی در میانمار دارند بی‌رحمانه منازل مسلمانان را آتش میزنند،کودکان را سر می‌برند، زنده زنده می‌سوزانند، خبری از حقوق بشر نیست این همه فجایع دارد صورت می‌گیرد اما از طرف رسانه های جهانی سانسور می شود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - احمدی نژاد بعضا نظرات خود را وحی قلمداد می‌کرد

ملک پور با بیان اینکه پشت صحنه ی همه این خشونت هاوخونریزی‌ها و قتل عام ها رژیم جعلی صهیونیستی است، عنوان کرد: پشت صحنه ی انها توطئه‌گرانی هستند که هنگام وقوع کوچکترین حادثه ای برای خودشان جنجال به پا می کند ولی اونجا که آسیبی به منافع و طرح های شیطانی آنها وارد نمی‌شود سکوت می کنند.

وی با اشاره بر اینکه رژیم صهیونیستی نه تنها دشمن شماره یک مردم فلسطین و مسلمانان جهان است، عنوان کرد: صهیونیست یک خطری برای کل بشریت است و چقدر زیبا امام راحل و عظیم الشان انقلاب فرمودند و راه را نشان دادند که اسرائیل یک غده سرطانی است و باید از روی زمین محو شود.

امام جمعه سامان با بیان اینکه امروز ۱۷ شهریور قیام هفدهم شهریور و کشتار جمعی زیادی از مردم بی دفاع بوسیله رژیم ستمشاهی در میدان ژاله تهران که معروف به جمعه سیاه شد، عنوان کرد: مستکبرانی که امروز دارند از قتل عام مردم میانمار و فاجعه ی انسانی یمن حمایت می کند همین ها از قتل عام مردم در ۱۷ شهریور با وقاحت تمام دفاع کردند.

حجت الاسلام و المسلمن محسن ملک پور با تاکید بر اینکه افرادی که دائماً دم از حقوق بشر می زنند کسانی که بویی از بشریت و انسانیت نبرده اند، تصریح کرد: از این طرف به جمهوری اسلامی تهمت دیکتاتوری می‌زنند و برخی افراد خود فروخته در داخل کشور باآنها همراهی می کنند،، درهمان ۱۷ شهریور سران به اصطلاح دموکرات آمریکا از رژیم پهلوی در سرکوب مبارزین حمایت کردند و همین باعث شد ادعاهای حقوق بشری و دموکراتیک اونها در بین مردم رنگ ببازد و ماهیت اصلی انها برای مردم ایران هر چه بیشتر نمایان شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : پایان عملیات مرمت و نوسازی حرم مطهر حضرت زینب(س) - شمس آباد

ملک پور افزود: چقدر خوب است آنهایی که دل در گرو غرب و مستکبران داداند چشم باز کنند و دشمنی دشمن را ببینند

وی با اشاره به ۱۸ ذی الحجه روز عید سعید غدیر خم و و تبریک عید غدیر خم ابراز کرد: غدیر خم قلب و نبض حیات بشر است و به امید روزی که در جهان یک نوا حاکم باشد آن هم نوای آرام‌بخش غدیر با تحقق دولت عدل مهدوی ارواحنا له الفداء که ثمره شجره طیبه امامت و ولایت است .

امام جمعه سامان ولادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام است تبریک عرض کرد و بیان داشت: روایتی است از امام کاظم علیه السلام که فرمودند شکر نعمت بالاتر از خود نعمت است.

حجت الاسلام و المسلمین محسن ملک پور نعمت ها برای این است که ما را به قرب خدا برساند ،ما را به خدا نزدیک کنند و نعمت ها با شکر ما را به قرب خدا می رساند وگرنه اگر نعمت باشد و خدا را درآن نبینیم تبدیل به نقمت می شود یعنی تبدیل به عذاب می شود و در قیامت از آن سوال می شود.

ملک پور با اشاره بر اینکه در روزهای آخر شهریور هستیم و حجم مسافرت‌ها زیاد از تمامی عزیزانی که خدمت رسانی می کنند به مسافرین تقدیر و تشکر می‌کنم ، اذعان داشت:امسال شاهد یکسری کارهای فرهنگی خوبی در مجموعه گردشگری پل زمانخان بودیم که کار اصلی با سپاه بود و همراهی خوبی پیمانکاران محترم و شهرداری با سپاه داشتند.

انتهای پیام۱۰۲۲ج /۶۰۱س

این خبر را به اشتراک بگذارید :