کارشناس مسائل سیاسی:

روز قدس روز اوج انزجار ملت‌های مسلمان از ابرقدرت‌هاست

Share/Save/Bookmark

تاریخ انتشار : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷

کارشناس مسائل سیاسی در بن اگر امام (ره) نبود فسطین فراموش شده بود و امام راحل روزی را به نام روز قدس اعلام کرد که همه مسلمانان عالم در این روز فریاد مرگ بر صهیونیسم سر می‌دهند.

روز قدس روز اوج انزجار ملت‌های مسلمان از ابرقدرت‌هاست

به گزارش شمس آباد نیوز؛ به نقل از زنگ خبر؛ جمشید علی بابایی کارشناس مسائل سیاسی در سخنرانی روز قدس با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: ملت بزرگ انقلابی ایران در ماه مبارک رمضان به تاسی از امام (ره) در گرامیداشت آرمان فلسطین در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند.

وی افزود: علامت کشورهای مسلمان به ویژه کشورهای عربی به میزان حمایتشان از مقاومت ملت فلسطین و جبهه مقاومت است که در مقابل رژیم غاصب صهیونیسم می‌ایستند نه اینکه هم پیمان و هم دست با صهیونیست جنایتکار شوند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: مهم‌تر از همه تقدیر از ملت مظلوم فلسطین است که در طول ۷۰ سال با وجود تمامی سختی‌ها هنوز ایستاده‌اند، وظیفه همه آزادیخواهان عالم حمایت و دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : طی پیامی روحانی سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج را تسلیت گفت

علی بابایی گفت : اگر امام (ره) نبود فسطین فراموش شده بود و امام راحل روزی را به نام روز قدس اعلام کرد که همه مسلمانان عالم در این روز فریاد مرگ بر صهیونیسم سر می‌دهند.

 

وی ضمن گرامی بردن یاد و نام امام خمینی (ره) گفت: امام با تدبیرو شیوه ی پیامبر گونه ی خود قدس را که در وضعیت نسیان و فراموشی بود ،احیا کرد و به عنوان محوری ترین و اصلی ترین موضوع جهان اسلام آن را زنده کرد.
 
علی بابایی افزود: بعد از جنگ اعراب با اسرائیل که به شکست منجر شد کم کم اعراب قدس و فلسطین را از یاد بردند و اسرائیل هم درنهایت تمام پیگیر این مسئله شد و در نهایت قوم یهود را تشکیل داده و در آن  از تمامی جهات دمیدند و آن را تبدیل  به یک کشور قدرتمند و نظامی و یک کشوری که بتواند به نیابت از آمریکا و غربی ها در زمان لازم ایفای نقش بکند، کردند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : گذری به آیین های سنتی ماه مبارک رمضان

 

وی بابیان اینکه امروز اسرائیل زمین گیر و حرفی برای گفتن ندارد گفت: ما با پشتوانه ی شهدا و خون شهدا و ارمان ها و ارزش های این شهدا در مقابل این ها خواهیم ایستاد همان طور که در جنگ هشت ساله ایستادگی کردیم، هر آن چه که ما توان خود را در این عرصه ها بگذاریم و در راهپیمایی ها و… شرکت بکنیم بطور قطع و یقین پیروز میدان هستیم.

علی بابایی با اشاره به تعامل رژیم صهیونیستی و گروه‌های تکفیری تشریح کرد: هر دو این گروه‌ها یکی هستند. در این مسئله در حافظه تاریخ وجود دارد که حاکم وقت رژیم سعودی در نامه‌ای نوشت که ما فلسطین را به انگلیس دادیم و حالا آنها اگر می‌خواهند می‌توانند آن را به اسرائیلی‌ها تقدیم کنند.
 
 وی اظهار داشت: سعودی‌ها و اسرائیلی‌ها یکی هستند و ریشه آنها نیز از یک جاست و به امید خدا به زودی نابود خواهند شد   و استکبار و برخی کشورهای غربی به دنبال این هستند که با راه‌ انداختن جنگ‌های نیابتی و به وجود آ‌وردن داعش بحث فلسطین را به حاشیه کشانده و ذهن مردم جهان را منحرف کنند.

پیشنهاد ویژه :   اجتماعی : تدابیر ویژه طب سنتی برای درمان «کبد چرب» - شمس آباد

 

 

علی بابایی اضافه کرد: دشمنان اسلام بدانند که در محاسبات خود اشتباه نکنند چراکه شیران ایران اسلامی و فرزندان امام خامنه‌ای اگر غرش کنند سیلی محکمی خواهند زد، همان‌طور که در روز گذشته شاهد نابودی آنها در منطقه دیرالزور سوریه بودیم بدانند این ابتدای راه است و این حرکت ادامه خواهد داشت و به فرمایش فرمانده مقتدر هوافضای سپاه که فرمودند: اگر تروریست‌ها به شرارت ادامه دهند نتیجه پرهزینه‌ای برایشان رقم خواهد خورد.

وی در پایان یادآور شد: از منظر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران، رژیم سفاک صهیونیستی رژیمی غاصب و غیرقانونی است و کوچک‌ترین و ضعیف‌ترین نوع رابطه را نداشته و نخواهیم داشت و روز قدس، مراسم همبستگی بین‌المللی مسلمانان در حمایت از فلسطین است.

انتهای پیام۱۰۲۶ج /۵۲۰ز

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :