به گزارش شمس آباد به نقل از مشرق، علیرضا منصوریان به توصیه دوست و دشمن خود عمل کرده و در روزهای گرم نقل و انتقالات ترجیح داده تا به جای گشتن در بازار مکاره نقل و انتقالات زیر کولر گازی ساختمان باشگاه نشسته و باب مذاکره با بازیکنان خودش را باز کند. همان هایی که فصل گذشته همراه شان شیشلیک و جوجه روی منقل کباب می کرد و می خورد.
بر اساس این گزارش، نگاهی به عملکرد تیم استقلال در فصل نقل و انتقالات نشان می دهد این تیم می خواهد با رویکردی متفاوت با فصل قبل در فاز هجومی لیگ را آغاز کند. گرچه این سبک بازی از همنشینان همفکر با کارلوس کی روش بعید به نظر می رسد.

*۴ ورودی رو به جلو!

استقلال در حالی که هنوز تکلیف دو مدافع میانی برزیلی اش را روشن نکرده از اجتماع ۴ بازیکنی که تا اینجا به خدمت گرفته ۳ نفرشان در پست فوروارد هستند. مهدی قائدی جوان ۱۸ ساله بوشهری هافبک تجاوز کننده سهمیه لیگ یکی این تیم که از ایرانجوان بوشهر به استقلال آمد. حسن بیت سعید تجاوز کننده گلزن استقلال خوزستان و سجاد شهباززاده تجاوز کننده دو فصل پیش استقلال، آنها نیز هر دو فوروارد هستند. روزبه چشمی هم قراردادش با استقلال را آپدیت کرد. او هافبک دفاعی است که دوساله بست.

*خریدهای احتمالی

در این بین استقلال قصد دارد با دو بازیکن دیگر در پست های هافبک و دفاع هم قرارداد ببندد. داریوش شجاعیان که از گسترش فولاد مدنظر آبی هاست و پژمان منتظری که کاپیتان اسبق و بازیکن پیشین همین تیم محسوب می شده است. این دو جزو گزینه های نزدیک به استقلال هستند که شاید حتی تا زمان انتشار این گزارش هم استقلالی شده باشند.

*خروجی های جوان

مجتبی حقدوست اولین و قطعی ترین خروجی بود. این بازیکن قرضی از نفت تهران آمد و بلافاصله بعد از اتمام مسابقات به باشگاهش برگشت. علیرضا سیار هم از بازیکنان امید استقلال بود که قبل بازی با العین خداحافظی کرد. میعاد یزدانی که از سپیدرود رشت به استقلال آمده بود هم به تیم خودش برگشت.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - رقابت سنگین برانکو و زلاتکو، قلعه‌نویی و بوناچیچ

*بازیکنان آزادی که دعوت نشدند

بهنام برزای و یعقوب کریمی دو تن از بازیکنان استقلال هستند که در پایان این فصل قراردادشان با استقلال به پایان رسیده ولی هنوز از سوی باشگاه پیامی برای دعوت دوباره به همکاری دریافت نکرده اند! آنها در طول فصل هم خیلی کم به میدان رفتند.

*وریا منتظر وضعیت رضاییان
وریا غفوری که در هفته های آخر مسابقات لیگ جر و بحث مختصری هم با سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال داشت این روزها بازیکن آزاد است. او از یکی دو تیم پیشنهاد جدی دارد ولی می خواهد استقلالی بماند. او منتظر روشن شدن وضعیت رامین رضاییان است. به احتمال زیاد اگر رامین آبی پوش شود وریا هم می رود.

*رابسون تا پنجشنبه

شمس آباد، جانواریوی سیه چرده استقلال که با پادوانی زوج دفاعی خوبی در استقلال تشکیل داده بود تا حدود سه ماه دیگر به پایان قراردادش با باهیا برزیل می رسد و بازیکن آزاد محسوب می شود. او دوست دارد به جای پرداخت پول رضایتنامه به باشگاهش بابت این مدت به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد. از این رو هنوز در ارتباط با نحوه بستن قراردادش با استقلال مردد است ولی دوست دارد بماند. او گفته اگر پیشنهاد خیلی خوبی از حوزه خلیج پارس داشته باشد با استقلال تمدید نخواهد کرد.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : ماجرای «حصر ابدی» ٢ بسیجی بعد از ۸۸

*کاوه به استقلال برمی گردد یا به آمریکا می رود؟

– کاوه رضایی به تهران برگشت. دو روایت در این باره وجود دارد. یکی اینکه می آید تا وسایل مورد نیازش را ببرد و تمریناتش را شروع کند. یک روایت هم می گوید به دلیل پست بودن رقم قراردادش از تصمیمی که گرفته پشیمان است. ظاهرا او با ۵۰۰ هزار یورو به مدت دو سال به شارلروا منتقل شده و مسئولان باشگاه “اسی بلوز” آمریکا (تیمی که محمد محمدی دروازه بان اسبق استقلال هم آنجا مربیگری می کند) به او پیام داده اند بیش از این رقم را به کاوه می دادند. آیا کاوه قید اروپا را می زند و به تهران برمی گردد یا راهی ینگه دنیا می شود! یا اصلا لیگ بلژیک را به همه ترجیح خواهد داد! شاید باز هم باید منتظر به روز شدن صفحه اینستاگرام رضایی یا همسرش باشیم!
*بازار داغ تمدید

از آنجا که اکثر کارشناسان استقلالی تأکید داشتند استقلال باید شاکله تیم فصل قبلش را باقی کند این روزها و البته شب ها(با توجه به انتشار خبر تمدید قرارداد مجید حسینی در نیمه شب) مسئولان باشگاه خواب و خوراک را بر خود و جیب شان حرام کرده اند و هر لحظه باید منتظر تمدید یکی از بازیکنان بدون قرارداد این تیم بود. انصاری، حسینی و نورافکن این کار را کردند و تا حدودی خیال هواداران استقلال راحت شد. جالب اینکه همه بازیکنان، منصوریان را دلیل اصلی تمدید قرارداد خود عنوان می کنند و مشخص است فضای معرفتی این روزها در استقلال بیداد می کند.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : سفید و سیاه چابک‎سازی در سازمان

*ابراهیمی می ماند
امید ابراهیمی هنوز هیچ اقدامی برای تمدید قراردادش با استقلال انجام نداده است. اما شنیده ها از نزدیکان این بازیکن از جمله باجناقش که خسرو حیدری باشد حاکی از آن است که امید از تهران بیرون نمی رود و در تهران چه تیمی بهتر از استقلال که هم آسیایی است هم پولش نقد.

*ماندنی ها ماندند

فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، علی قربانی، میلاد زکی پور، محسن کریمی و بازیکنانی از این دست که با استقلال قرارداد داشتند هم بدون حرف اضافه با علم به خوش حسابی تنها تیم لیگ برتری (!!!) سکوت کرده و بدون اینکه بازارگرمی کنند و از پیشنهادات شان حرف بزنند در استقلال ماندنی شدند تا استقلال فعلا به جای آن که دستش را روی دوش دیگر تیم ها بگذارد تا مهیای لیگ بعدی شود دست بر زانوی خود گذاشته تا با کمترین تغییرات نسبت به همه تیم های لیگ برتری آماده ورود به فصل بدنسازی و مسابقات شود.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :