معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی انجمن سینمای جوانان ایران گفت: سینمای دیجیتال در استان چهارمحال و بختیاری راه اندازی می شود.

به گزارش منطقه آزاد؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی انجمن سینمای جوانان ایران در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد، از راه اندازی ۲ سینمای دیجیتال در شهرهای شهرکرد و فارسان خبر داد.

علی جعفری گفت: این ۲ سینما بر اساس تفاهم نامه موجود و با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، سازمان امور سینمایی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان راه اندازی می شود.

وی، توسعه سینماهای دیجیتال در شهرهای مختلف ایران به جهت افزایش سطح کیفی فیلم های تولید شده در سال های اخیر و همچنین استقبال خوب مردم را از برنامه های این انجمن بیان کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری هم در این نشست انجمن سینمای جوان را جزئی از بدنه این اداره کل دانست که می تواند در توسعه فرهنگ سینمایی و تولید فیلم کوتاه نقش آفرین باشد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نامگذاری یکی از خیابان های شهرکرد به نام شهید حسینعلی ترکی هرچگانی

جواد کارگران همچنین از برنامه ریزی برای تبدیل شدن مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد به سینما دیجیتال، با همکاری انجمن سینمای جوانان خبر داد.

مدیر امور استان های انجمن سینمای جوانان ایران هم گفت: نمایندگی انجمن سینمای جوانان در شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.

طیبه فلکیان با بیان اینکه اعطای نمایندگی به دیگر شهرستان های این استان هم در دست بررسی است،  افزود: انجمن سینمای جوانان کشور آمادگی ایجاد دفاتر در نقاط مختلف کشور را دارد.

استان چهارمحال و بختیاری در حال اماده دارای ۲ سینمای فعال در شهرهای شهرکرد و بروجن است.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :