سامسونگ از طراحی شارژرهای جدید وایرلس خبر داد.

به گزارش بام ایران خبر به نقل از  نامه نیوز تِک تایمز، شرکت سامسونگ درحال طراحی نوع جدیدی از شارژرهای بی سیم است.

گوشی های هوشمد به دلیل کارایی بالا به ویژه به دلیل استفاده از اینترنت باید به طور نظم در طول شبانه روی شارژ شوند. با این حال شارژرهای وایرلس یک راه ایمن، مناسب و قابل اعتماد برای شارژ دستگاه های تلفن همراه ارائه می کند.

بسیاری از گوشی های تلفن همراه قابلیت شارژ وایرلس دارند و شارژرهای وایرلس متفاوتی نیز در بازار وجود دارد. اما شرکت سامسونگ از دیزاین جدید شارژر خبر داده است که بوسیله آن تلفن همراه روی پد قرار می گیرد.

 شرکت تولید محصولات سامسونگ با انتشار بیانیه ای اظهارنامه کرد: با طراحی جدید شارژر های شرکت سامسونگ شما می توانید گوشی های هوشمند خود را بدون نیاز به اتصال دستگاه به سیم شارژر یا پورت یو اس بی شارژ کنید. به آسانی دستگاه خود را به طور مستقیم بر روی پد شارژ قرار می دهید و شارژ دستگاه شما آغاز می شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : گام‌های بزرگ سامسونگ برای تولید نمایشگی انعطاف پذیر اولد

بر اساس اظهارنامهیه شرکت سامسونگ، سه شارژر وایرلس پیشرفته این شرکت قادر خواهد بود که نه تنها گوشی های تلفن همراه را شارژ کند بلکه می تواند ساعت های هوشمند را نیز شارژ کند.

در طراحی جدید این شارژرها کاربران قادر خواهند بود تا دو عدد دستگاه را روی پدهای شارژ قرار بگیرد یک گوشی هوشمند و یک ساعت هوشمند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :