استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال آینده ۱۵.۴ درصد رشد داشته است.

به گزارش بام ایران خبر؛ قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این در حالیست که بودجه تملک دارایی های سرمایه ای کشور ۱۲.۷ درصد رشد دارد.

وی اعتبار امسال تملک دارایی های سرمایه ای چهارمحال و بختیاری را ۷۸۰ میلیارد ریال دانست و افزود: این مبلغ در سال آینده به ۹۰۰ میلیارد ریال افزایش می یابد.

سلیمانی دشتکی به رشد ۲۰.۷ درصدی اعتبارات هزینه ای چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۹۶ اشاره و تصریح کرد: این مبلغ امسال هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال بوده و در سال آینده به هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال افزایش خواهد داشت.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان داشت: اعتبارات هزینه ای بخش حقوق و مزایا استان با ۳۳ درصد رشد از هشت هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال در امسال به ۱۰ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال در سال آینده افزایش یافته است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : مسئولیت عملکرد روحانی با خودش است نه ما!/ آشنا مجاهد شنبه است و واعظی دشمن اصلاح‌طلبان!

وی اضافه کرد: اعتبارات هزینه ای بخش سایر چهارمحال و بختیاری در سال آینده برابر ۶۶۸ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

سلیمانی دشتکی عنوان داشت: این مبلغ نسبت به امسال که ۶۳۷ میلیارد ریال بوده ۴.۹ درصد رشد نشان می دهد.

افزوده می شود، اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری کلیات اجرایی ۱۱ طرح استان شامل الحاق یک محله به شهر هفشجان از توابع شهرستان شهرکرد، کاهش زمین کارخانه آهک هیدراته استان از ۹۰ به ۶۱.۲ هکتار و احداث اتاقک های کارگری و نگهبانی در باغات استان را تصویب کردند.

تصویب ۹ طرح دیگر شامل احداث طرح طوبی، پرورش گوسفند داشتی، گوساله، بوقلمون، ملکه زنبور عسل و گاو شیری نیز به جلسه بعدی شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری موکول شد.

طرح مدیریت جامعه تالاب بین المللی چغاخور از توابع شهرستان بروجن نیز به منظور بررسی کارشناسی و علمی به کمیته تخصصی ارجاع داده شد تا در صورت موافقت برای تصویب درجلسه آتی شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری ارائه گردد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : بررسی واردات جنازه/ جسد فروشی نداریم

انتهای پیام/۵۳۰ب

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :