فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: رفتارهای بعضی از مسئولین که حقوق های نجومی می گیرند مردم را نسبت به انقلاب و نظام دچار شک و تردید می کند.

به گزارش خبرنگار شمس آباد، سردار علی محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در سفر به دهستان موگویی و در آیین افتتاحیه حوزه مقاومت امام موسی کاظم (ع) خویه در اجتماع مردم خویه و سراقاسید با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای اسلام، انقلاب و شهدای مدافع حرم گفت: استان چهارمحال و بختیاری ۲۴۳۷ شهید در راه انقلاب و نظام و ۱۱ شهید مدافع حرم تقدیم نظام و انقلاب کرد.

سردار اکبری افزود: بدانید که مردم استان چهارمحال و بختیاری چه در دوران انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس و چه دفاع از حرم آل الله، جزء اولین ها بود چون اولین شهید بسیجی مدافع حرم از استان ما بوده است چون اولین شهید مدافع حرم از جامعه پزشکی استان بود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: وصیت شهدا این بود که مسئولین در همه حال به فکر مردم باشند، یاد آنها باید گرامی داشته شود، یاد کسی که آنها را پرورش داد در دنیا انقلابی عظیم به پا کرد و امروز امثال ما که همه عشایر زاده ایم آنچه داریم اگر آبرویی هست از امام راحل (ره) و رهبری است از شهدا عزیز ما هست.

سردار اکبری افزود: اگر حسینیه ای درست می شود اگر جاده ای درست می شود اگر حوزه مقاومتی درست می شود و اگر خدمتی می شود به دستور مقام معظم رهبری است.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : حججی‌های غیرتمند آخرین بقایای تروریست‌ها را تحویل آمریکا خواهند داد

وی خاطر نشان کرد: بدانید مردم ما در ۱۲ فروردین ۵۸ بیش از ۹۸ درصد از مردم به جمهوری اسلامی رای دادند که چه شود، که حکومتی سرکار بیایید که اسلامی باشد تا کسانی که در راس کار هستند خدمتکار و نوکر مردم باشند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: شما می بینید که بعد از مقام معظم رهبری که خدمت صادقانه داشت، چندین رئیس جمهور آمدند، خیلی چیزی از بقیه نمی بینیم، کدام یک طبق فرموده امام که فرمود ما نوکر مردم هستیم خود را نوکر مردم معرفی کردند، کدام رئیس جمهور یا وزیر اینگونه صحبت کردند. 

سردار اکبری تصریح کرد: رفتارهای بعضی از مسئولین که حقوق های نجومی می گیرند مردم را نسبت به انقلاب و نظام دچار شک و تردید می کند وقتی می بینند فلان وزیر که وکیل در اختیار دارد و ماهی ۵۰ و یا ۶۰ میلیون حقوق می گیرد، نا امید می شوند.

وی گفت: امروزه بنده نماینده فرمانده کل سپاه پاسداران کشور بعنوان خدمتگذار شما حضور دارم که این را بدون تعارف خدمت شما عرض می کنم اگر ماها خودمان را خادم دانستیم شما هم احترام خواهید گذاشت.

سردار علی محمد اکبری در ادامه گفت: نباید به مردم قول دروغ داد، قول ما عمل باید باشد اگر توانستیم کاری انجام دهیم اول خودمان ثوابش را می بریم و دوم هم خدمتی است که به همنوعان خودمان است.

وی با طرح این سوال که چرا چندین سال مقام معظم رهبری شعار سال را اقتصاد مقاومتی مطرح می کنند؟ افزود: چون در این سه سال نتوانستیم در حوزه اقتصاد مقاومتی کاری انجام دهیم به عبارتی تجدید شدیم چون به دستور رهبری عمل نکردیم، چون گوش مسئولین به طرف غرب بود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - مسئولین به قدرت و توانایی جوانان ایمان بیاورند/ اعتماد به نسخه بیگانگان خطایی بزرگ است/ مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی پشتیبانی کنند/ هیچ کشوری به استقلال ملت ایران نمی‌رسد

شما یک اموختار در نظر بگیرید وقتی میبینه که دانش آموز از درس نمره نمی آورد آن شاگرد را تجدید می کند، دقیقا ما در بحث اقتصادی مقاومتی تجدید آوردیم که رهبری سه سال را به همین شعار نامگذاری کرده است.

سردار اکبری با ابراز ناراحتی از عده ای از مسئولین گفت: در مسیری که می آمدیم عزیزان زیادی در روستاها اعتراض می کردند که چرا مسئولین قول دروغ می دهند چرا قول میدهند و دیگه پشت سر را نگاه نمی کنند.

وی افزود: مردم ما آگاه هستند فرق بین مسئولین خوب و بد را می دانند باید تا در توان داریم به مردم خدمت صادقانه انجام دهیم.

سردار اکبری بیان داشت: با افتتاح پایگاههای بسیج امنیت منطقه تامین می شود و نیروهای انقلابی تربیت می شود.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری گفت: این نظام و انقلاب با اقتدار تداوم دارد چرا که بر سه اصل رهبر ولایی، مکتب ولایی و مردم ولایی استوار است، چیزی که همه این سه مورد در مردم استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد چرا که اولین شهدای قبل و بعد از انقلاب بختیاری بود دوم اینکه اولین کسانی که با امام راحل بیعت کردند در ۱۹ بهمن ۵۷ بختیاری ها بودند، و سوم اینکه بیشتر سلاح مجاز در بین بختیاری ها وجود دارد اما تاکنون یک تیر بسمت نظام و انقلاب شلیک نشده است.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : طی ۷۲ ساعت گذشته کشته و زخمی شدن ۲۳ شبه‎نظامی ائتلاف سعودی به دست تک‎تیراندازان یمن

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: مشارکت و حضور حداکثری آحاد مردم در صحنه حساس انتخابات می تواند پایه های نظام را مستحکم تر کند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه مردم باید در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند افزود: انداختن هر رای در صندوق تایید و دفاع از نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری اظهارکرد: امروز سپاه طرح هایی خوبی در زمینه محرومیت زدایی اجرا می کند که ثمرات خوبی برای مردم بویژه در مناطق روستایی دارد.

 

وی با اشاره به همت سپاه در دوران دفاع مقدس و دفاع از انقلاب و ارزشها افزود: امروز سپاه در عرصه محرومیت زدایی نیز پیشگام است و این از افتخارات سپاه است.

 

سردار اکبری تصریح کرد: بسیج به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای کشو از ظرفیت های فراوانی برای حضور در عرصه های مختلف از جمله عمرانی و محرومیت زدایی برخوردار است و همواره با انجام کارهای عمرانی نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است.

 

وی، ماموریت بسیج سازندگی را خدمت رسانی در زمینه رفع محرومیت زدایی دانست و گفت: نقش سپاه و بسیج سازندگی در عمران و آبادانی روستاها بوده و بسیج سازندگی حضور موثر در محرومیت زدایی و زدودن فقر از چهره محرومان جامعه را همیشه بر دوش داشته است.

انتهای پیام/۶۱۰ک

 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :