برگزاری مسابقه فرهنگی کتابخوانی شهروندی یکی از برنامه های این غرفه بود که در مراسم اختتامیه به برگزیدگان جوایزی اهدا می شود.

حضور فعال شهرداری اهواز در نمایشگاه هفته ی پژوهش

   همزمان با فرا رسیدن هفته ی پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، مطالعاتی و فناوری و چهارمین فن بازار استان در حوزه های مختلف و با همکاری دانشگاههای شهید چمران و پیام نور با حضور دستگاههای مختلف از جمله شهرداری اهواز از تاریخ یکم تا چهارم دی ماه در محل نمایشگاههای دایمی اهواز برگزار شد.

شهرداری اهواز در راستای ورقه بیمههای پژوهشی اقدام به ارائه  آخرین دستاوردهای خود  در این زمینه اعم از پایان نامه های مورد حمایت شهرداری در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، کتب منتشر شده با شهرداری اهواز، سومین پژوهشنامه شهری و سایر محصولات آموزشی، فرهنگی شهروندی، بولتن آماری و آمارنامه های شهری گزارش عملکرد یکساله مدیریت پژوهش شهرداری اهواز نمود. همچنین برگزاری مسابقه فرهنگی کتابخوانی شهروندی یکی از برنامه های این غرفه بود که در مراسم اختتامیه به برگزیدگان جوایزی اهدا می شود.

همچنین در غرفه شهرداری اهواز سایر معاونتها، مناطق و سازمانها با توجه به وظایف و عملکردشان، به تفکیک در غرفه حضور یافته و محصولات فرهنگی خود را اعم از بروشور، کتابچه و سایر اقلام با موضوعاتی از قبیل رفتارهای صحیح ترافیکی، فضای سبز، آموزش کاشت گیاهان و نگهداری از درختچه ها، شهردار مدرسه، همیار سبز، سامانه ۱۳۷ در بین بازدیدگنندگان توزیع نمودند که با استقبال شهروندان و پژوهشگران مواجه شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : انصراف دو نامزد انتخابات شورای شهر بروجن » پایگاه شمس آباد

این خبر را به اشتراک بگذارید :