به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام جوادی راد در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران ضمن اشاره به فعالیت های ۳۷ ساله ی نهادها و ارگان های مختلف در برگزاری دهه فجر انقلاب گفت : برگزاری این دهه به زنده نگه بردن آرمان های امام و انقلاب و تداوم بیعت مردم با مقام معظم راندن می انجامد.

وی که در حرم مطهر امام خمینی (س) سخن می گفت ، اظهار داشت: تولید های دوم و سوم انقلاب با وجود جزءهای مختلف و نوین اطلاع رسانی هنوز اطلاعات دقیقی  از شکل گیری بزرگ ترین نهضت قرن که به راندن حضرت امام خمینی (س) صورت گرفت ، ندارند و این وظیفه مسوولان و مدیران کشور را سنگین تر می کند . از این رو برگزاری این گونه مراسم ها ضمن آشناتر کردن تولید های جدید انقلاب به فرهنگ و علت نهضت امام (س) ، به جلوگیری از نقشه ی شوم دشمن در القاء کردن نیات شوم آن ها بوسیله رسانه های معاند نظام می انجامد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - «آتش به اختیارِ» ایرانیان در دهکده‌ جهانی

در ادامه نصرت الله لطفی قائم مقام جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با گرامی داشت ایام دهه فجرگفت: اصلی ترین مراسم دهه مبارک فجر ، سالروز ورود امام (س) خواهد بود که در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) هر ساله برگزار می گردد.

وی با اشاره به هم زمان بودن مراسم ۲۲ بهمن با دهه فاطمیه گفت: مراسم ویژه امسال با توجه به دهه فاطمیه رنگ و بوی معنوی‌تر به خود می‌گیرد و با محوریت حضرت زهرا (س) ، برنامه ریزی می‌شود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :