جاده مرگ بازهم قربانی گرفت ! رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن از کشته و زخمی شدن ۱۶ نفر بر اثر سه سانحه رانندگی در محور بروجن – لردگان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

آرش شیرانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام اظهار داشت : در حادثه نخست روز پنجشنبه ساعت ۱۲:۳۰ طی تماس با مرکز ۱۱۲ هلال احمر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
شیرانی افزود: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید و پژو در گردنه کوشنگلی به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل سواری پراید، یک تن کشته و شش نفر زخمی برجای گذاشت.

وی همچنین اظهار کرد: در حادثه سه راهی بین امام قیس در برخورد پراید و پژو در ساعت ۳:۳۰ شش نفر زخمی شدند که بوسیله نیروهای امدادی عملیات رها سازی و اعزام بوسیله جمعیت هلال احمر و اورژانس به بیمارستان جهت مداوای پزشکی صورت گرفت.

به گزارش بروجن سلام ، در حادثه سوم بر اثر واژگونی سواری تیبا در حوالی گردنه کوشنگلی یک نفر کشته و دو نفر دیگر هم زخمی شدند.

پیشنهاد ویژه :   استان چهار مهال و بختیاری : شمس آباد - مکان‌های تاریخی و طبیعی شهرستان لردگان میزبان گردشگران نوروزی+ تصاویر

گردنه کوشنگلی در مسیر بروجن – خوزستان است و یکی از پرترددترین راه های ارتباطی استان های چهارمحال و بختیاری – اصفهان – خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :