به گزارش حوزه احزاب شمس آباد، جبهه پایداری انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای از آحاد ملت برای حضور باشکوه در روز جهانی قدس دعوت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: امت سرافراز و ملت قهرمان و روزه دار ایران اسلامی! اکنون در آستانه روز قدس رمضان المبارک سال ۱۴۳۸ هجری قمری و در شرایط حساسی هستیم که جهان اسلام، مردم مسلمان منطقه و ام القرای اسلام یعنی ایران مقاوم و قهرمان در برابر تمامی کفر و دنیای استکبار قرار گرفته‌اند.

جبهه پایداری در بیانیه خود آورده که روز قدس روزی است که همه مسلمانان جهان آزادی قدس شریف را فریاد می کنند و وعده قرآنی را که پیروزی کامل مسلمانان بر اسرائیلیان است طلب می کنند. امروز همه شیاطین و در رأس آن ها آمریکا این شیطان بزرگ به سان چاقو کش های تازه کار سعی می کنند تا با حرکت های ایذایی فروغ روزافزون انقلاب اسلامی را خاموش کنند. و تردیدی نیست که تمامی فشارها و ممنوعیت هایی که بر ملت ایران وارد می شود و ظلم هایی که به مردم مظلوم فلسطین و بحرین  روا داشته می شود و بمب هایی که بر سر مردم مظلوم یمن فرود می آید و نقشه هایی که برای عراق و سوریه و دیگر بلاد اسلامی اعمال می شود تنها یک هدف دارد و آن دست کشیدن مردم مسلمان از دین خدا و تسلیم در برابر استکبار جهانی است. در روز قدس باید همان گونه که امام راحل فرمودند هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا بکشیم. برای هر چه با شکوه تر برگزار کردن این یوم الله نکاتی را به محضر ملت شریف ایران عرض می کنیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - می‌خواهند کشور را به هم بریزند

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: موشک‌های نقطه زن سپاه قهرمان پاسداران که اندکی پس از اولتیماتوم رهبر انقلاب امام خامنه‌ای که فرمودند «آن‌ها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند بلکه ملت ایران به آن‌ها سیلی خواهد زد» شلیک شدند، پیام صلابت، بیداری، خستگی ناپذیری و استقامت ملت قهرمان ما را به مزدوران داعشی و اربابانشان مخابره کرد و اینچنین به همگان ثابت شد که تنها با بخش کوچکی از توان موشکی، رزمندگان ما می‌توانند دشمن را در هر نقطه‌ای به خاک مذلت بنشانند. در حقیقت پیام اصلی این موشک‌ها سیلی محکم به عربده کشی‌های آمریکا و اسرائیل بود. پشتیبانی همه جانبه تمامی اقشار و شخصیت‌های جمهوری اسلامی با هر سلیقه‌ای از این اقدام قهرمانانه اوج همبستگی ملت ایران با محوریت ولایت مطلقه فقیه را به رخ دنیا کشید.

جبهه پایداری به سند ۲۰۳۰ نیز اشاره و تصریح کرده که برخورد  سطحی با مسئله سند ۲۰۳۰ در حالی که به صراحت رهبر معظم و مراجع عظام امضای این سند را محکوم کردند و خواستار لغو آن شدند. اظهارات مبهم نظیر این که هر سندی با سند تحول آموزش و پرورش مخالف باشد باید لغو شود کافی نیست و جا برای توجیه را باقی می‌گذارد. این نوعی بازی کردن با اصل مسئله است لازم است دولت محترم صراحتاً لغو سند ۲۰۳۰ را اعلام و همه ابلاغیه‌های ناظر به این سند را ملغی اعلام کند تا جای شبهه‌ای باقی نماند. بنی اسرائیل وقتی از ماهیگیری در روز شنبه منع شدند حوضچه هایی درست کردند و آب دریا را با ماهی‌ها در آن وارد کردند و بعد از روز شنبه به صید آن ها پرداختند. این اقدام چنین توجیهی را تداعی می‌کند. در اثر این تخلف خداوند متخلفان را مسخ کرد و عذاب دنیا و خواری آخرت را برای آن‌ها نوشت.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : بررسی میزان مشق شب دانش‌آموزان در کشورهای مختلف/۵ مشق شب در کانادا به تناسب نیازهای هر دانش‌آموز

این بیانیه می‌افزاید: اکنون زمان بصیرت، مقاومت و توکل بر خداست که اگر چنین شد، تحقق وعده های الهی و پیروزی بزرگ در راه است که خداوند خود فرموده است: «وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ( العنکبوت: ۶۹) و کسانی که در راه ما مجاهدت می‌کنند حتما آن‌ها را به راه‌های خودمان هدایت می‌کنیم و براستی خداوند با نیکوکاران است. اعتماد به وعده های الهی همیشه جواب داده است و به برکت پایداری و تحمل رنج ها بواسطه ایثارگران و مجاهدان، ملت ایران به قله عزت و عظمت رسیده است. و اگر ما به وعده های الهی تکیه کنیم پیروزی های بسیاری در راه است که سنت الهی مجاهدت را قرین پیروزی و استقامت را همراه گشایش امور و عزت دنیا و آخرت قرار داده است.

جبهه پایداری در پایان بیانیه خود تاکید کرده است: شایسته است در ایام باقی مانده از ماه مبارک رمضان دست نیاز به آستان پرفیض الهی برداریم و با دعایی خالص به درگاه معبود بی همتا، ثبات و پایداری در راه خدا و پیروزی اسلام و همه مسلمانان جهان را طلب کنیم. روز قدس روز تجدید بیعت با امام عصر (عج) و نائب او امام خامنه ای نیز هست. از ساحت قدس ربوبی آزادی قدس شریف از دستان پلید صهیونیزم و رهایی ملت مظلوم فلسطین، یمن ، بحرین، سوریه و عراق را بخواهیم و با عزم راسخ از خداوند بخواهیم مکر و توطئه های دشمنان را خنثی و عاقبتی سرشار از عزت، اقتدار و موفقیت نصیب ملتمان گرداند و در پایان از آحاد ملت همیشه در صحنه ایران می خواهیم بیش از هر زمان دیگر با شرکت پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس زمینه یأس هرچه بیشتر دشمنان و پیروزی مسلمانان مظلوم فلسطین را فراهم آورند. والسلام علیکم و رحمه الله»

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : سه دردسر تازه ترامپ

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :