به گزارش گروه دیگر رسانه‌های شمس آباد، تابستان، فصلی‌ است که همواره تعطیلات و سفر و بلیط هواپیما و اوقات خوش را تداعی میکند. بهترین سفرها همواره در روزهای گرم و داغ تابستان رقم میخورند؛ لذت شنا کردن در آب گرم دریاها، چشیدن مزه شیرین و تازه نوشیدنیها، غذاها و میوههای تابستانی. کمتر چیزی در زندگی میتواند با لذت و تجربههای جدید سفر و حس سرزندگی و شادابی آن رقابت کند. اما تجربههای سفر تنها به روزهای سفر محدود نیست و برنامهریزی و آماده شدن برای سفر، خرید بلیط هواپیما، انتخاب هتل و حتی انتظار برای رسیدن روزهای سفر جزو لذتهای این تجربه شیرین است.

امروزه خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین از اساسیترین قسمتهای تجربه شیرین سفر شده است. با دسترسی آسانتر افراد به اطلاعات پروازها و انواع هتلها، چیزی نزدیک به ۵۷% مشتاقان سفر به صورت آنلاین مراحل اولیه سفر خود را انجام می‌دهند؛ بلیط هواپیما را خودشان میخرند، هتل مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده و سفرشان را خودشان، همان‌طوری که می‌خواهند، برنامهریزی میکنند. به گفته جیان فولگونی، مدیر موسسه بزرگ تحقیقاتی comScore در مصاحبه با  CNBCگفته است: «با توجه به آمار به‌دست آمده، در دوران هیجان‌انگیزی برای صنعت گردشگری هستیم. گردشگری یکی از نمونه‌های خدمات فوق‌العاده‌ای است که اینترنت برای مصرف‌کنندگانش فراهم کرده.» فولگونی در ادامه گفته: «کاربران این امکان را دارند که از طریق سایت‌های رزرو آنلاین، قیمت‌ها،‌ ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده را مقایسه کنند و همانی که متناسب با خواست خودشان است را انتخاب کنند.» شاید در نگاه اول برای خواننده ایرانی این کار غیرممکن به نظر برسد؛ اما زورق با ایجاد سهولت در دسترسی به اطلاعات برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سرتاسر دنیا و ایران با امکان پرداخت ریالی همین کار را برای مسافرانش انجام میدهد.

زورق تمام کارهای مربوط به برنامهریزی، خرید بلیط هواپیما و هتل را چه در داخل و چه در خارج از کشور، در عرض چند دقیقه و به‌راحتی حل میکند. با مدد پشتیبانی ۲۴ ساعته زورق میتوانید در هر ساعت از روز خریدهای خود را انجام داده و از نتیجه مطمئن باشید. در سفرهای داخلی میتوانید از پروازهای چارتر تضمینی، و برای سفرهای خارجی میتوانید از امکان پرداخت ریالی، که بزرگترین معضل مسافران ایرانی برای سفر به خارج از کشور را حل کرده است، استفاده کنید. برای آگاهی از کمپینها و تخفیفهای ویژه زورق، به خصوص در فصل‌های پرسفر مثل تابستان میتوانید از طریق وب‌سایت زورق به کانال تلگرام ما بپیوندید و از جذابترین و داغ‌ترین کاهش‌ها و پیشنهادها استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نقد و بررسی بازی Little Nightmares ؛ کابوس‌های کودکی‌تان هنوز ترسناکند

 

چند نکته درباره خرید آنلاین بلیط هواپیما

آیا بزرگترین مانع سر راه شما برای سفر هزینههای بالاست؟ آیا با دیدن قیمت بلیط هواپیما از سفر منصرف میشوید؟ برای سفرهای تابستانی خود، که محبوبترین و در نتیجه شلوغترین زمان سفر است بهتر است از مدتها قبل آماده شوید. مثلا برای سفرهای خارجی، از حداقل یک ماه قبل بلیط هواپیما بخرید؛ اما در نظر داشته باشید که ایده‌آل‌ترین زمان برای خرید بلی هواپیما خارجی، ۲ تا ۳ ماه قبل از سفر است. پروازهای داخلی هم از ۱ ماه، تا ۳ هفته قبل از تاریخ شروع سفر ارزان‌تر هستند. در فصل شلوغی مثل تابستان، خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی، حداقل ۳ ماه قبل، بخش زیادی از هزینه‌ها و قیمت بلیط هواپیما را کم می‌کند. قیمت بلیط چارتر معمولا مناسبتر است اما نه همیشه؛ گاهی برای دیر اقدام کردن، ممکن است مجبور شوید دو برابر هزینه متداول را بابت یک بلیط هواپیما پرداخت کنید. به همین خاطر بهتر است با اطمینان به اینکه لحظه آخر پیشنهاد مناسبی دریافت خواهید کرد، کار خرید بلیط هواپیما را عقب نیاندازید. بلیط‌ چارتری در زورق در حال اکنون برای پروازهای داخلی در دسترس هستند و به صورت تضمینی به شما خدمات ارائه می دهند. خیلی اوقات ممکن است که بعد از خرید بلیط هواپیما چارتری و مراجعه به فرودگاه متوجه شوید که بلیط هواپیما برای شما صادر نشده یا با هرگونه مشکل دیگری مواجه شوید، با تضمین زورق از زمان پرواز خود مطمئن هستید و در صورت بروز هر گونه مشکل زورق بدون دریافت هزینه، پرواز جایگزینی را برای شما تهیه خواهد کرد.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : یادداشت/ حمیدرضا مقدم‌فر همراه با مردم،‌ علیه فرصت طلبان

با استفاده از مدد زورق میتوانید هزینههای سفر خود را به میزان قابل توجهی پست بیاورید و از تفریحات بیشتری در طول سفرتان لذت ببرید. با خرید آنلاین بلیط هواپیما از زورق میتوانید بدون واسطه از بین پروازهای بیش از ۱۰۰۰ ایرلاین مختلف در سرتاسر دنیا، بهترین پرواز مناسب برای شرایط سفر خود را انتخاب کنید. ممکن است جوری برای سفرتان برنامهریزی کرده باشید که بخواهید صبح خیلی زود یا شب دیروقت وارد شهر مقصد شوید، یا ممکن است بخواهید مدت زمان کمتر یا بیشتری در شهری که توقف دارید، زمان بگذرانید. با بررسی دقیق تمام گزینههای موجود میتوانید بهترین و مناسبترین پرواز را انتخاب کنید. در صورتی که برای تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت احتیاج به بلیط هواپیمای مهر شده دارید، تنها با یک کلیک می‌توانید درخواست بلیط هواپیمای مهر شده را در زورق ثبت کنید و برگه مهر شده بلیط هواپیما را درب منزلتان تحویل بگیرید. علاوه بر همه اینها زورق کارگزار مستقیم ویزای بعضی کشورهاست تا بتوانید پروسه دریافت ویزا را بدون دردسر و با قیمت مناسب طی کنید.

 

رزرو آنلاین از میان ۴۰۰ هزار هتل با گارانتی

بخش مهم دیگر سفر بعد از تهیه بلیط هواپیما، انتخاب هتل است، جایی که بنا به نوع سفری که در نظر دارید ممکن است بعد از یک روز گردش و خستگی فراوان و برای استراحت به آن بازگردید، یا تمام مدت اقامت خود را در هتل سپری و از امکانات آن استفاده کنید. معمولا مسافران ایرانی با مشکلاتی همچون یافتن اطلاعات مربوط به هتل، یا پرداخت هزینه روبهرو میشوند. با استفاده از امکانات زورق میتوانید در سراسر دنیا و از میان حداقل ۴۰۰ هزار هتل خارجی و داخلی در ردههای مختلف، بهترین گزینه برای سفرتان را انتخاب کنید. برای رزرو هتل هم مثل خرید بلیط هواپیما، هرچه بین تاریخ رزرو و تاریخ شروع سفرتان فاصله بیشتری باشد، برایتان بهتر  و به‌صرفه‌تر تمام می شود. هتلها در بازههای زمانی مختلف تخفیفهایی را برای مسافرانی که آنلاین رزروشان را انجام می‌دهند، در نظر میگیرند که میتوانید با مدد پیشنهادهای هتلهای مورد نظر خود در وب سایت زورق بهترین زمان برای اقامت را در نظر بگیرید و در برای پیدا کردن این کاهش‌ها، از گزینه فیلتر هتل‌ها کاهش‌دار در نتایج دنبال استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : بهترین گوشی های دنیا در مرداد ماه ۹۶ (قسمت دوم)

برنامه سفری که برای مدت اقامت خود میچینید کیفیت سفر شما را تعیین میکند. زورق سعی میکند برای هر نوع سلیقهای راهنمای سفر برای شهرهای سرتاسر دنیا ارائه بدهد تا شما بتوانید به جای پیروی از چند برنامه مختصری که تورهای تفریحی در نظر میگیرند، از شهرهای مختلف دنیا بنا به سلیقه و علایق خودتان لذت ببرید.

دریافت لحظه‌ای بلیط هواپیما و واچر هتل بلافاصله پس از خرید، رزرو آنلاین هتل و پرواز، تجربه سفر را برای مسافر ایرانی در دسترس‌تر، قابل اطمینان‌تر و راحت‌تر از همیشه کرده است. هدف گروه زورق، گسترش سرویس‌های رزرو آنلاین هتل و پرواز و خدمات جامع سفر با نگه داشتن و بهبود کیفیت و استانداردهای تعریف شده‌‌ی امروز است. نهایتِ هدف این است که شما بتوانید با مراجعه به سایت ZORAQ.COM همه نیازهای سفرتان را در یک وب‌سایت واحد برطرف کنید و نیازی به دنبال و تحقیق بیشتر نداشته باشید. اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل زورق را هم می‌توانید از گوگل‌پلی و اپ‌استور به‌صورت رایگان دانلود کنید.

زورق در همه مراحل سفر همراه شماست

شما فقط چمدان ببندید.

 

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و شمس آباد صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :