امداد رسانی به بیش از ۱۷۷ نفر متاثر از سیل و آبگرفتگی استان محمد فروغی از امداد رسانی به بیش از ۱۷۷ نفر از مردم مبهم در سیلاب ناشی از بارش باران بواسطه امدادگران جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بروجن سلام ، به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، محمد فروغی در این مورد گفت: نزول برکات آسمانی طی ۴۸ ساعت گذشته ، باعث بروز سیل و آب گرفتگی در شهرستانهای کوهرنگ و بروجن شد
فروغی در ادامه گفت ، بیش از ۱۷۷ تن از مردم مبهم در سیلاب ناشی از بارش باران بواسطه امدادگران  جمعیت هلال احمر استان امداد رسانی شدند و در چند حادثه جاده ای که بر اثر لغزش و واژگونی بوقوع پیوسته بود امدادرسانی و تعداد چهار نفر درمان سرپایی انجام گرفت و دو  نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی با تاکید بر اینکه ۶۱ نیروی عملیاتی در قالب ۱۴ تیم با استفاده از۱۰ دستگاه آمبولانس و پنج دستگاه خودرو نجات و کمک دار تمامی در راه ماندگان را تحت پوشش حمایتی قرار با دست کاری را انجام دادند، تصریح کرد:  پس از انجام اقدامات درمانی اولیه برای مصدومان، اقلامی همچون، آب معدنی و بیسکوئیت میان آن‌ها توزیع شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ۵۰ نفر از دانش آموزان روستای سر آقا سید شهرستان کوهرنگ که جهت زیارت به مشهد مقدس اعزام و در برف و کولاک مبهم شده بودند را اسکان با دست کاری را انجام دادند

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : شمس آباد - «تهدید» تنها چشم‌انداز امریکا برای تغییر برجام

این خبر را به اشتراک بگذارید :