رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان از اختصاص ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

unnamed

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، احمدرضا افیونی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه طی شش ماهه اول سال جاری ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان سامان پرداخت شده است افزود: منابع این تسهیلات از محل بانکی و امدادی است و این نهاد پس از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در جهت کیفیت بخشی در اجرا و ابقای طرح ها و بهبود عملکرد مددجویان نظارت خود را ادامه خواهد داد.

وی کارمزد تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان سامانی را ۴ درصد عنوان کرد و افزود: ۴۳ طرح خودکفایی در زمینه های باغداری، کشاورزی، صنایع دستی و خدماتی در این طرح ها به اجرا رسیده است.

در این بازدید فرماندار شهرستان سامان ضمن تشکر و جد و جهد کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کسب درآمد و رزق و روزی حلال از جمله مواردی است که این نهاد با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی باعث رونق در جامعه می شود.

سعید صالحی اردلی خواستار اولویت قراربا دست کاری را انجام دادن توانمندسازی مددجویان جوان در کمیته امداد امام خمینی(ره) شد و اذعان داشت: جوانان، محور حرکت و توسعه جامعه در همه مسائل به ویژه فرهنگی و اقتصادی هستند و باید از این ظرفیت ها به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

وی با بیان اینکه با ایجاد شغل و کار می‌توان نقش گسترده‌ای در زمینه کاهش فقر و افزایش درآمد در بین اقشار ضعیف و نیازمند جامعه ایفا کرد اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های ذیربط می توانند با یاری‌رسانی به کمیته امداد امام خمینی(ره) در خودکفا کردن نیازمندان سهیم بوده و آنها را در ایجاد درآمد مناسب از تخت چتر حمایتی کمیته امداد خارج کنند تا فضا برای حمایت از دیگر محرومان جامعه مهیا شود.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان از اختصاص ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، احمدرضا افیونی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه طی شش ماهه اول سال جاری ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان سامان پرداخت شده است افزود: منابع این تسهیلات از محل بانکی و امدادی است و این نهاد پس از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در جهت کیفیت بخشی در اجرا و ابقای طرح ها و بهبود عملکرد مددجویان نظارت خود را ادامه…

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!

۰

این خبر را به اشتراک بگذارید :