رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان از اختصاص ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

unnamed

به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، احمدرضا افیونی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه طی شش ماهه اول سال جاری ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان سامان پرداخت شده است افزود: منابع این تسهیلات از محل بانکی و امدادی است و این نهاد پس از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در جهت کیفیت بخشی در اجرا و ابقای طرح ها و بهبود عملکرد مددجویان نظارت خود را ادامه خواهد داد.

وی کارمزد تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان سامانی را ۴ درصد عنوان کرد و افزود: ۴۳ طرح خودکفایی در زمینه های باغداری، کشاورزی، صنایع دستی و خدماتی در این طرح ها به اجرا رسیده است.

در این بازدید فرماندار شهرستان سامان ضمن تشکر و جد و جهد کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کسب درآمد و رزق و روزی حلال از جمله مواردی است که این نهاد با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی باعث رونق در جامعه می شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : «کاست»؛ از افشاگران اطلاعات محرمانه شرکت ها تا بیماری لوپوس [بشنوید]

سعید صالحی اردلی خواستار اولویت قراربا دست کاری را انجام دادن توانمندسازی مددجویان جوان در کمیته امداد امام خمینی(ره) شد و اذعان داشت: جوانان، محور حرکت و توسعه جامعه در همه مسائل به ویژه فرهنگی و اقتصادی هستند و باید از این ظرفیت ها به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

وی با بیان اینکه با ایجاد شغل و کار می‌توان نقش گسترده‌ای در زمینه کاهش فقر و افزایش درآمد در بین اقشار ضعیف و نیازمند جامعه ایفا کرد اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های ذیربط می توانند با یاری‌رسانی به کمیته امداد امام خمینی(ره) در خودکفا کردن نیازمندان سهیم بوده و آنها را در ایجاد درآمد مناسب از تخت چتر حمایتی کمیته امداد خارج کنند تا فضا برای حمایت از دیگر محرومان جامعه مهیا شود.

انتهای پیام/

سامانِ بـرتـر در کانال تلگرام راه اندازی شـد

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سامان از اختصاص ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و خودکفایی به مددجویان این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار سامانِ بـرتـر، احمدرضا افیونی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه طی شش ماهه اول سال جاری ۴ مرامیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان شهرستان سامان پرداخت شده است افزود: منابع این تسهیلات از محل بانکی و امدادی است و این نهاد پس از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در جهت کیفیت بخشی در اجرا و ابقای طرح ها و بهبود عملکرد مددجویان نظارت خود را ادامه…

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!

۰

این خبر را به اشتراک بگذارید :