به گزارش حوزه پارلمانی شمس آباد به نقل از خانه ملت؛  لاریجانی در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) از خدمات این نهاد قدردانی و برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد را مهم توصیف کرد و گفت: طرح های توانمندسازی خانواده های تحت پشتیبانی گسترش یابد.

پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد نیز در این دیدار با تشریح خدمات کمیته امداد و قدردانی از همکاری مجلس و دولت، افزود: امسال بودجه مناسبی به کمیته امداد جهت رسیدگی به امور خانواده‌های تحت پشتیبانی اختصاص یافته است.

وی افزود: امسال ۱۰ درصد به مستمری مددجویان تحت پشتیبانی کمیته امداد افزوده می‌شود ضمن اینکه بخشی از خانواده‌های پشت نوبت هم تحت پشتیبانی قرار می گیرند.

فتاح گفت: سال گذشته ۲۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع قرض الحسنه بانک ها جهت اشتغال مددجویان کمیته امداد اختصاص پیدا کرد که خوشبختانه نزدیک به ۱۰۰ درصد آن جذب شد ولی در بودجه امسال این رقم به ۱۴۰۰ میلیارد تومان کاهش یافته است و ما از مجلس و دولت تقاضا داریم در این بخش کمیته امداد را بیشتر پشتیبانی کنند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : رشته‌های جدید هنرستان‌ها با تضمین شغل/ ورود ۱۲۰ هزار دانش‌آموز به بازار کار بعد از دیپلم - شمس آباد

رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) همچنین با حضور در کمیسیون های اقتصاد، برنامه و بودجه و محاسبات، آموزش و تحقیقات و بهداشت از سعی های نمایندگان خانه ملت به ویژه اعضا این کمیسیون ها در جریان بررسی بودجه سال ۹۷ تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :