امیرحسین خورشیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با شمس آباد درباره تاخت اخیر چند نفر از فرقه دراویش گنابادی به یکی از کلانتری‌های نیروی انتظامی و به شهادت رساندن چند نفر، اظهار کرد: آنچه ما می‌بینیم صلح‌طلبی این فرقه فقط یک پوسته ظاهری دارد و به هیچ وجه هدف آنان عدالت طلبی نیست بلکه با اصل نظام مشکل دارند، حتی اگر از شکایت خصوصی و مشکلاتی که تاکنون به وجود آورده‌اند بگذریم به هیچ شخصی اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور را به خطر بیاندازند، چه آن شخص نخست وزیر مقام معظم رهبری بوده باشد و چه قطب دراویش گنابادی.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران باید با هرکسی که قصد دارد امنیت کشور را به خطر بیاندازند به صورت قاطع برخورد کند، ادامه داد: این افراد در ۵ ساعت ۵ نفر از اعضای نیروی انتظامی و بسیح را به شهادت رساندند، در کجای دنیا صلح‌طلبان با چاقو، قمه و سلاح شکاری نظر خود را بیان می‌کنند؟ آن‌ها ۳ بار با وسیله نقلیه مختلف مردم را زیر گرفتند این یعنی جنونی در کار نیست بلکه کاملا برنامه‌ریزی شده است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس مطرح کرد عیار بیمه فرهنگیان از طلا به مس/ بیمه طلایی رویای شیرین فرهنگیان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی خاطرنشان کرد:‌ مسائلی از این دست، بخشی از پازل دشمن است که هرچند وقت، به چنین اقداماتی دست می‌زنند تا به نظر خود قدرت دفاعی کشور را ضعیف کنند ولی باید بدانند به ازای هر محمدحسن حدادیانی که به شهادت برسد ده‌ها محمدحسن حدادیانی دیگری وجود دارند که از کیان نظام دفاع کنند و اجازه نمی‌دهند ضروری آن‌ها یک شبه به کرسی بنشیند.

خورشیدی تصریح کرد: این افراد آزادی بی‌قید و شرط متخلفان را می‌خواهند، این همان ادبیاتی است که آمریکا برای آزادی جاسوسان خود به کار برد، به روشنی پیداست همگی در یک پازل هستند و تنها تفاوت آن‌ها چسبیدن سبیل دراویش گنابادی است.

به گفته این فعال دانشجویی، ضروری عموم مردم این است که نیروی انتظامی و قوه قضائیه به صورت قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :