عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج،‌ گفت: پیروزی ارزشمندی محور مقاومت در منطقه که به رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب و مجاهدت بسیجیان و در رأس آنها حاج‌قاسم سلیمانی محقق شد، در واقع حاکی از وجود تفکر بسیجی و انقلابی در منطقه بود و این تفکر در هر کجا که پا به عرصه بگذارد گره‌گشا است.

وی افزود:‌ من معتقدم که اگر این تفکر بسیجی که پشت ماجرای سوریه بود و ما را به پیروزی رساند در بحث تولید و صنعت نیز ورود پیدا کند که تأثیر شگرفی خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: هر جا که تفکر بسیجی وارد شده ما دستاوردهای پرافتخاری داشتیم در بحث پزشکی و سلول‌های بنیادین این تفکر وارد شد، ما درجات خوبی را کسب کردیم و پیشرفت‌های قابل توجهی را داشتیم.

گودرزی خاطرنشان کرد: در حوزه مسائل هسته‌ای با توان بومی خودمان و با استفاده از نخبگان و با رویکرد جهانی و بسیجی غنی‌سازی اورانیوم را از ۳٫۵ درصد به ۲۰ درصد رساندیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - "حمید‌معصموی نژاد، رُم"، تکیه کلام آشنای ایرانیان

وی افزود: تفکر بسیجی در بحث خدمات مهندسی وارد شده و امروز بهترین پل‌ها و سدها را با توان بومی‌مان می‌توانیم بسازیم اگر امروز در حوزه صنعت با مشکلاتی مواجه هستیم به این خاطر است که تفکر بسیجی به این حوزه وارد نشده است. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان گفت:‌ دولت و مجلس باید تفکر بسیجی را سرلوحه و سرمشق خودشان قرار دهند و گسترش این تفکر در لایه‌های جامعه و دستگاه‌های ما موجب توانمندسازی برای تحقق شعارهای انقلاب می‌شود و این چیزی نیست جزء گسترش عدالت، پشتیبانی از اقشار مستضعف و خودکفایی و استقلال و تقویت اقتصاد و پیشرفت و عدالت.

انتهای پیام/ 

این خبر را به اشتراک بگذارید :