به گزارش شمس آباد از مشهد به نقل از هدایت‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید محمود علوی در جلسه شورای اداری این استان اظهار کرد: رضایت عمومی سرمایه اجتماعی نظام و دستگاه‌های اجرایی و تضمین کننده ثبات و امنیت جامعه است.

وی با بیان اینکه باقی کرامت و حرمت انسان‌ها وظیفه اصلی مدیران و مسؤولان حکومت اسلامی است، افزود: کسانی که با نظام اسلامی سر ستیز نداشته و در درون نظام قرار دارند باید از خدمات حکومت اسلامی بهره‌مند شوند.

وزیر اطلاعات بیان کرد: خدمات خالصانه‌ای که مسؤولان ارائه می‌کنند در امنیت و رضایت مردم به شدت اثرگذار است.

علوی خاطرنشان کرد: رضایت عمومی سرمایه اجتماعی دستگاه اجرایی، نظام اسلامی و تضمین‌کننده ثبات و امنیت است.

وی تصریح کرد: امید است مسؤولان از فرصت خدمتگزاری به مردم به بهترین نحو بهره‌برداری کرده و با دید دنیایی به این مسؤولیت‌ها ننگرند که اثری جز زیان نخواهد داشت.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه حکومت و مسؤولیت در اسلام ارزش ذاتی ندارد و هدف نیست بلکه وسیله‌ای برای امتحان و آزمایش ما و نعمتی برای خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است، گفت: این مسؤولیت‌ها از نعمت‌های الهی به شما محسوب می‌شود و نباید از رویکرد نعمت به سوی خود خسته شوید شکر این نعمت ادای تکلیف و ادای حق مردم است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - آقای خاتمی کمی هم درباره نقش خود در پشتیبانی از راهبردهای سیاست خارجه و اقتصادی دولت روحانی با مردم سخن بگویید/ چرا پشت صحنه با تمام توان از استمرار وضعیت موجود پشتیبانی می کنید؟

علوی با بیان اینکه نباید به مسؤولیت‌ها به‌عنوان طعمه نگریست، اظهار کرد: اگر این مناصب و سمت‌ها وسیله‌ای برای خدمت به مردم باشد ارزشمند است وگرنه جز زیان و خسران نیست.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم است، افزود: باید در این نظام از مشکلات مردم گره‌گشایی شود و تکریم حرمت آنان در این خدمت‌رسانی ضروری است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه امنیت و سلامت دو نعمت ناملموس در یم جامعه هستند، گفت: مردم باید این نعمت‌ها را احساس و درک کنند و تمام کوشش ما در این راستاست.

علوی ادامه داد: حقیقت این فرصت و نعمت در اختیار  در دلسوزی برای بندگان خداست و هرچه این دلسوزی بیشتر تقویت شود نتیجه و ثمره آن برای جامعه بیشتر خواهد بود.

وی بیان کرد: باید همه مسؤولان در هر جایگاهی همت و اساس کار خود را بر خدمت به مردم و نشاندن لبخند بر چهره آنان به‌ویژه محرومان قرار دهند.

انتهای پیام/ی/۲۳۴۶

این خبر را به اشتراک بگذارید :