اصغر مسعودی نماینده مردم نیریز در مجلس شورای سالامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در این جلسه سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد سالامی برای پاسخ به ۵ مورد سؤال نمایندگان در کمیسیون اماده شد.

وی افزود: در جریان طرح این سؤالات سه نفر از نمایندگان به وزیر حداقل ۲ هفته فرصت دادند تا موضوعات مطروحه را بررسی و برای رفع آنها اقدام کند و در دو مورد درگیر نمایندگان از پاسخ آن وزیر قانع نشدند و سؤال برای بررسی بیشتر به مجلس خواهد آمد.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت:‌در این جلسه قاسم میرزایی نماینده مردم دماوند، خادمی نماینده مردم ایذه و حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد به وزیر فرصت دادند تا اقدامات لازم را برای حل مشکل طرح شده در سؤال اقدامات لازم را صورت دهد.

مسعودی در پایان گفت: همچنین از علی مطهری نماینده مردم تهران و نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه که سؤالات‌شان به ترتیب در مورد بکارگیری و استفاده از اصطلاحات غیرفارسی در مکاتبات، محاورات و نیز در مورد علت پشتیبانی به صورت گسترده و ملی از روزنامه همشهری که مربوط به فقط تهران بود از پاسخ وزیر قانع نشدند و سؤال آنها برای بررسی بیشتر به صحن علنی مجلس خواهد آمد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها در حل بحران‌ها بسیار ضروری است/ اصلاح وضعیت اقتصادی کشور نیازمند تقویت صادرات

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :