مسعود پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ختمی فرزند احمد توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب شمس آباد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون عقب ماندگی در حوزه عدالت،‌اظهار داشت: عواملی که باعث شده ما به این نقطه برسیم محصول دخالت همه است.

وی افزود: تا نگاه‌مان را اصلاح نکنیم عدالت درست نمی‌شود و این نگاه با گفتن درست شدنی نیست.

پزشکیان در همین راستا خاطرنشان کرد: نگاه را باید درست کرد که این نگاه تبدیل به تغییر رفتار شود. همچنین این تغییر نگاه باید از درون باشد نه ظاهری.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وجود شهرهایی چون تهران، تبریز و شیراز تابلو بی‌عدالتی است، گفت: توسعه یک جا و عدم توسعه یک جای دیگر تابلو بی‌عدالتی است و اینها مسائلی است که نمی‌شود انکار کرد. فاصله درآمدها، حقوق‌ها، شغل‌ها و پست‌ها و همچنین امکاناتی چون توسعه بیمارستان‌ها و راه‌ها همگی تابلو بی‌عدالتی هستند.

پزشکیان ضمن تاکید بر اینکه همه در وضع کنونی مقصر هستند، گفت: نمی‌شود کسی را متهم کرد و دیگری خود را کنار بکشد چون راحت‌ترین کار این است که بگوییم دیگران مقصر هستند در حالی که همه ما در به وجود آمدن وضع کنونی مقصریم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اعلام آمادگی تشکل‌های دانشجویی برای برگزاری مناظره «نادران» و «آشنا»/ دانشجویان منتظر پاسخ «آشنا» هستند

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :