آیت‌الله محسن حیدری آل کثیری نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب شمس آباد، با اشاره به شعار «پشتیبانی از کالای ایرانی» که بواسطه رهبر انقلاب برای سال ۹۷ نامگذاری شد، اظهار داشت: شعار امسال در راستای سیاست‌های حکیمانه‌ای است که رهبر انقلاب در سال‌های گذشته در زمینه اقتصاد مقاومتی اتخاذ کردند.

وی افزود:  پشتیبانی از کالای ایرانی باید در راستای اقتصاد مقاومتی مورد تحلیل قرار گیرد به این معنا که اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی تنها در مسیر پشتیبانی از تولید ملی امکان تحقق دارد.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان ادامه داد: در شرایطی که دولت بی‌محابا به واردات اقدام می‌کند و در برابر قاچاق کالا آن طور که باید و شاید مقابله نمی‌کند، بهترین راه این است که آحاد ملت ورود کنند و عملاً با خرید کالای ایرانی و عدم خرید کالای خارجی این سیاست را تقویت کنند.

آیت‌الله حیدری در عین حال تأکید کرد:‌ مسئولین دولتی نیز باید همراه باشند و آنها نیز مخاطب قرار گیرند ولی مهمتر از اقدامات مسئولین دولتی فرهنگ‌سازی برای مردم جهت روی آوردن به کالای ایرانی است.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - آمریکا به ۱۰ درصد تعهدات خود هم عمل نکرد/ نه چرخ سانتریفیوژها می‌چرخد، نه چرخ اقتصاد

وی تأکید کرد: در حال موجود قاچاق کالا و کالاهای خارجی در حدی بازارهای ایرانی را اشباع کرده که باید گفت دشمن به نوعی تهاجم خود را در درون کشور آغاز کرده است.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان ضمن تأکید بر اینکه همه باید کمربندهای خود را محکم ببندند و در راستای پشتیبانی از کالای ایرانی ورود کنند، گفت: ان‌شاءالله همه مردم با عمل به شعار امسال ریشه‌ قاچاق و روی آوردن به کالای غیرایرانی را با پشتیبانی عملی از کالای ایرانی بسوزانند.

آیت‌‌الله حیدری در ادامه ضمن اشاره به نقش مردم در  حماسه‌های پس از انقلاب تصریح کرد: همه امیدمان به فضل خدا به همین مردم است چون در همه صحنه‌ها وقتی ورود پیدا کردند حرف آخر را زدند و در زمینه مسائل اقتصادی نیز تنها راه تقویت اقتصاد ملی ورود مردم است.

وی در عین حال با تأکید بر اینکه ورود مردم عملیاتی نمی‌شود مگر اینکه فرهنگ‌سازی شود، تصریح کرد:‌از این رهگذر است که رهبر انقلاب ثقل پیام خود را عامه مردم قرار دادند که البته شامل  حال مسئولین هم می‌شود چون باید در خدمت مردم باشند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - پرداختن به مطالبات مردم برای جلوگیری از فتنه ها

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :