حسن بهرام‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پارس در همدان در خصوص عملکرد نیروی انتظامی در مقابله با ناآرامی‌های اخیر در منطقه پاسداران تهران اظهار کرد: اقدامات اخیر نیروی انتظامی در جریانات اخیر از آغاز تا پایان، قابل قبول و قابل دفاع است.

وی با بیان اینکه این عمکرد برگرفته از تدبیر و عقلانیت بود، افزود: نیروهای فداکار بر اساس عقلانیت و حساب شده عمل کردند به گونه‌ای که کمتر کسی در ناامنی‌های اخیر آسیب دید.

نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به اینکه نیروی‌های خدوم از خود خویشتن‌داری به خرج دادند، گفت: این خویشتن‌داری ضمن اینکه باعث شد به اقتدار نظام صدمه نخورد و کسی از خط قرمزها عبور نکند؛ مبتنی بر عقلانیت انجام گرفت.

وی با بیان اینکه به محض آنکه گروه‌های آشوبگر پای خود را از خط قرمزها فراتر گذاشتند، در زمان کمتری این موضوع خاتمه یافت، یادآور شد: این نشان‌دهنده اقتدار نیروی انتظامی است که جای تقدیر و تشکر دارد.

بهرام‌نیا ضمن تشکر از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به خاطر فرونشاندن ناامنی‌های اخیر گفت: نام و یاد تمام شهدایی که در این راه جان خود را از دست دادند گرامی می‌دارم و به روان پاک آنها درود می‌فرستم.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : حواشی مراسم شب یلدای دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی محصول دخالت‌های دستگاه‌های خارج از دانشگاه و بی تدبیری مجریان برنامه بود

*عده‌ای مغرض می‌خواهند عملکرد نیروی انتظامی را زیر سوال ببرند

وی با اشاره به اینکه عده‌ای با سخنان نابخردانه خود می‌خواهند عملکرد ارزشمند نیروی انتظامی را زیر سوال برده و آن را بی‌ارزش جلوه دهند، تصریح کرد: این افراد به اعتقاد بنده ایرانی نیستند زیرا که هر انسان منصف می‌داند جان برکفان نیروی انتظامی چه خدمات ارزشمندی را به کشور و نظام ارائه دادند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: هر فرد در زندگی نیازمند امنیت و آرامش است و در این شرایط است که می‌توان از حقوق شهروندی بهره‌مند شد.

وی با طرح این سؤال که چه کسانی باید با برهم‌زنندگان نظم و امنیت در کشور برخورد کند و آنها را بر سر جای خود بنشاند؟ گفت: به طور حتم در گام نخست این مهم به دست نیروی انتظامی صورت می‌گیرد.

بهرام‌نیا با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی با رضایت آحاد مردم بوده است، خاطرنشان کرد: اگر کسی غیر از این فکر کند باید به خود شک کرده و در تفکرات خود تجدید نظر کند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : شمس آباد - توسعه «سواحل مکران» راهبردی برای افزایش قدرت دفاعی و بهبود اقتصاد کشور

انتهای پیام/ی

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :