به گزارش شمس آباد از رشت، ولی داداشی امروز در نشست خبری با اشاره به وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی اظهار کرد: بسیاری از نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی سال‌ها است که به‌صورت قراردادی، شرکتی و یا حق‌الزحمه‌ای در حال انجام‌وظیفه هستند و این‌ موضوع مورد مطالبه خیلی از کارمندان است.

وی تصریح کرد: پرونده این ماجرا در کمیسیون اجتماعی مطرح و به‌تبع آن کمیسیون‌های فرعی هم مانند کمیسیون ‌عمران، انرژی تشکیل‌شده است که سازمان‌های مربوطه و زیرمجموعه در حال رصد آن هستند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ابراز کرد: امیدوارم که در مسئله نیروهای شرکتی و قراردادی به یک نتیجه قطعی برسند و در صحن مجلس بیاورند و ما بتوانیم یک شرکت ویژه‌ای به این عزیزان انجام دهیم.

داداشی با بیان اینکه در برنامه توسعه ششم برای نیروهای شرکتی ادارات موارد خوبی را در نظر گرفته‌ایم، افزود: یکی از موارد آن این بود که نیروی‌هایی که به صورتی شرکتی در ادارات فعالیت می‌کنند حق‌وحقوق و مزایایی که قرار بگیرند همسان حق‌وحقوق قراردادی‌ها و پیمانی‌ها خواهند بود.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : ترامپ در جهان منزوی است/ رهبر معظم انقلاب پشتیبان حوزه بین‌المللی هستند

وی بیان کرد: در مورد بحث شرکتی‌ها و تبدیل قراردادی‌ها به پیمانی‌ها و پیمانی‌ها به رسمی‌ها موضوعی است که در کمیسیون اجتماعی مطرح‌شده و‌ کمیسیون در حال کار کردن روی این مسئله است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس اضافه کرد: امیدوارم این طرح به صحن بیاید و نتیجه‌ای خوبی را برای کارمندان عزیز بگیریم و بنده به‌عنوان نماینده مردم حتماً پیگیری خواهم کرد تا هر چقدر زودتر به نتیجه برسد.

انتهای پیام/ن

این خبر را به اشتراک بگذارید :