حجت‌الاسلام احد آزادیخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پارس در همدان با در خصوص ناامنی‌های اخیر در کشور و عملکرد نیروی انتظامی در برخورد با آشوبگران اظهار کرد: متأسفانه برخی قصد ناامنی در کشور را داشتند.

وی با بیان اینکه تعریف فرقه دراویش در کشور مشخص بوده و حاکمیت برای دراویش و سایر فرقه‌ها با تعریف مشخص، آزادی در نظر گرفته است، افزود: حاکمیت هیچ‌گاه محدودیت و ممنوعیتی برای دراویش گنابادی ایجاد نکرده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه دراویش گنابادی فرقه‌هایی هستند که علاوه بر برنامه‌های مستقل خود می‌توانند به صورت آزادانه در برنامه‌های شهرستان‌ها شرکت داشته باشند، گفت: آنها به صورت آزادانه برنامه‌های خود را اجرا می‌کنند و نظام هم هیچ‌گاه آنها را به عنوان یک چالش و خطر جدی نمی‌بیند.

وی با اشاره به اینکه اتفاقی که در خیابان پاسداران تهران رخ داد باعث نمی‌شود که ما کل این جریان را زیر سوال ببریم، تصریح کرد: ناامنی از سوی عده‌ای افراطی باعث شد تا خون سربازان مظلوم و بی‌گناه نیروی انتظامی و بسیجیان جان بر کف بر زمین ریخته شود.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : جاذبه‌های گردشگری شبه قاره/۲۳۳ «له محل» قصر تاریخی کشمیر در مرز چین+ تصاویر

آزادیخواه با اشاره به اینکه در اتفاقات اخیر خیابان پاسداران عده‌ای سودجو و مزدور دشمن در لباس مشخص قصد ناامنی در کشور را داشتند، گفت: عملیات و تدبیر نیروی انتظامی در برخورد با آشوبگران قابل تقدیر و تحسین است.

وی گفت: نوع مواجهه با مخلان ناامنی کشور به شکلی بود که با کمترین تلفات و آسیب‌ها موضوع خاتمه یافت.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه البته انتظار بر این بود که شخص رئیس جمهور خیلی زودتر از عملکرد نیروی انتظامی قدردانی و از خانواده‌های شهدا در نخستین فرصت دلجویی می‌کرد، خاطرنشان کرد: متأسفانه این کار با تاخیر اتفاق افتاد ولی ورود نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظم و امنیت منطقی و قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ی

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :