به گزارش شمس آباد، سازمان بسیج طلاب و روحانیون به مناسبت هفته بسیج ۱۳۹۶بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

سپاس خداوند را که هفته مبارک بسیج امسال مقارن شد با ایام با سعادت میلاد سیدالکَونَین حضرت رسول(صل الله علیه و آله)؛ پیامبری که رحمه للعالَمین است و پروردگار متعال او و عترتش را بر جهانیان فرو فرستاد تا انسان در جمال و سیره آنان جلوه رحمانیت الهی را ببیند و حدیث انا بشر مثلکم بخوانند ولی آیینه تمام نمای خدای متعال در زمین باشند و راهنمای بشریت به مقصد مکارم الاخلاق همانگونه که فرمودند اِنّی بُعِثتُ لِاُتَمِمَ مَکارِمَ الاَخلاق.

به حق معمار کبیر انقلاب با نقش کردن این حدیث بر ناصیۀ مکتب مقدس بسیج و بسیجی لشکری مخلص، مومن و صادق را پایه گذاری و سازماندهی فرمود و امروز از قلب این لشکر حججی هایی برخواستند که اولیاء الهی اند و فرشتگانی در کالبد آدمی؛ امروز با گذشت قریب به چهار دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران آتش به اختیارهایی پرورش یافتند که دیوار مستحکمی مقابل ولنگاری های فرهنگی و نفوذی هایی اند که هدفی جز لیبراله کردن نظام مقدس اسلامی ندارند؛

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : گزارش فارس از متن و حاشیه نشست علنی «خانه ملت» زنگ خطر پارلمانی‌ها نسبت به بحران خوزستانی‌ها/ اعتراض نمایندگان به‌ دلیل بی‌توجهی دستگاه اجرا

بسیجیان مخلص امروز در عرصه های علمی، فناوری و تحقیقاتی یک تنه و بی ادعا بار سنگین پیشرفت و موفقیت میهن عزیزمان را بر دوش کشیده اند و هدفی جز سربلندی ایران اسلامی ندارند.

فرزندان امام خامنه ای در بسیج امروز به امر ولی فقیه همیشه در صحنه های جهادی و انقلابی حضور حماسی داشته و دارند و بی ادعا  فقط به امید رضای حق تعالی و شهدا و امام شهدا و خشنودی قلب رهبر عزیزشان تا پای جان خادم اسلام و مسلمین هستند و اینان آیات الهی هستند که دلیل استقامت این تنها کشور شیعه عالم اند و مقدمه ساز ظهور قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهند بود ان شاء الله.

ما اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی با توکل به خدای متعال و توسل به ائمه اطهار و تکیه بر سلاح تبلیغ در خط مقدم جبهه های دفاع از حریم ولایت با برافراشتن بیرق حق، عدل و ایمان جنود شیطانی را منهدم ساخته و در محضر حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نائب بر حق ایشان امام خامنه ای متعد می شویم که:

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : ۵ کارگر در آتش‌سوزی رستورانی در هند سوختند

۱. هرگز از آرمان های نظام و انقلاب ذره ای منحرفنشدهو گفتمان امام و رهبری را بعنوان خط شاخص قرار داده و با هرگونه تحریف آن مقابله خواهیم کرد.

۲. با عزمی جزم و وصیت ای آهنین در میادین فکری و عقیدتی در پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشتاز باشیم

۳. با تمام تمام توانمان در استحکام گفتمان دینی تلاشگر باشیم

۴.پایبندی به مبانی و ارزشها و خطوط روشن انقلاب را در بحرانهای سخت مطلع رفتار و اندیشه خویش قرار دهیم.

۵. از مدافعان بصیر نظام و انقلاب باشیم و همواره با دفاع بجا و مواضع صادقانه و دلسوزانه خود پشتیبان جریان انقلابی بمانیم.

۶. همچون یک استاد بسیجی و با عزم و ایمانی راسخ روحیه جهادی را بیش از پیش در خود تقویت کنیم.

در پایان از خداوند متعال برای پایبندی به این عهد مدد می جوییم و سوگند یاد میکنیم هرگز از عهد خود بازنگردیم و تا پای جان در این مسیر بمانیم.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :