به گزارش خبرنگار دفاعی شمس آباد، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، طی سخنانی در همایش بزرگداشت شهدای مدافع حرم که عصر امروز در مصلی امام خمینی تهران برگزار شد، ضمن تبریک پیروزی‌های عجیب و فراتر از دامنه تصور در این مقطع از تاریخ اسلام و ایران در مقابله با داعش اظهار داشت: این یک پیروزی جاودانه و عجیب در میدان و جایی که محل دفن سیاست‌های امریکا و اسراییل و انگلیس و‌ رژیم های مرتجع منطقه و‌ متحد امریکاست، صورت گرفت.

سلامی گفت: جهان این روزها شاهد پرتو افشانی خورشید اسلام در مرکز عالم و شاهد غروب دنیای استکبار از مغرب طلوع آن است. این تابلو جذابی از به ثمر نشست خون شهدای مدافع حرم است.

وی با بیان اینکه امروز شاهد درخشش دوباره شهدای مدافع حرم در میدان هستیم، تصریح کرد: شهیدان مدافع حرم تندیس‌های زنده استقامت و شرف و عزت همه مسلمانان و مظاهر شکست ناپذیری اسلام در میادین جهان هستند.

جانشین فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: امروز نشان داده شد تنها منطق جهاد در مقابل استکبار و صهیونیسم پیروز خواهد شد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : استکبارستیزی از اصول انقلاب اسلامی است

سلامی ادامه داد: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب نشان داده آنجا که مقاومت کردیم و شهید دادیم، پیروز شدیم. این تاریخ نشان داد وقتی منطق جهاد و شهادت الگوی مسلمانان در برابر دشمنان می‌شود هیچ حادثه ای با وصیت دشمنان رقم نمی‌خورد.

وی گفت: تاریخ انقلاب نشان داد می‌توان بدون تکیه بر قدرت‌های بزرگ و با ایستادن در برابر آنها، قله‌های رفیع علم و فناوری را فتح کرد.

جانشین فرمانده سپاه افزود: امریکایی‌ها فکر می‌کردند می‌توانند با خلق داعش روند گسترش انقلاب را محدود کنند اما این روند معکوس شد و با حضور رزمندگان ایرانی و افغانستانی و پاکستانی و عراقی و سوری در کنار هم، هسته اولیه جهادی در جهان اسلام شکل گرفت.

سردار سلامی اظهار داشت: جهان اسلام به برکت انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری و فرماندهی میدانی سردار سلیمانی سطح عظیمی از قدرت دفاعی را ایجاد کرد.

وی گفت: دشمنان می‌دانند دیگر هر جنگ جدیدی معادل است با محو رژیم صهیونیستی از جغرافیای عالم.

جانشین فرمانده سپاه افزود: امروز می‌بینیم سعودی ها قادر به تعقیب سیاست‌های تفرقه افکنانه خود نیستند و به رژیم صهیونیستی برای فشار به حزب الله توسل می‌کنند. امروز می‌بینیم فتنه امریکایی-صهیونیستی-سعودی در کردستان عراق شکست خورده است.

پیشنهاد ویژه :   سرگرمی ، تفریحی : حقه انگلیس به فاجعه در خاورمیانه انجامید

سردار سلامی با بیان اینکه ما در راه شکست دادن همه توطئه‌های جهان استکبار در جهان اسلام هستیم، گفت: سرنوشت همه مسلمانان در همه کشورهای اسلامی به هم گره خورده است.

وی ادامه داد: دشمنان ما در حال زوالند و بن بست فکری و استراتژیک و تمام شدن سرمایه های راهبردی دشمنان دیده می‌شود. 

جانشین فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: آنها می‌خواستند ما را در انزوای سیاسی قرار دهند اما می‌بینیم امروز حل معادلات سیاسی در منطقه و‌ جهان بدون حضور ایران و همراهان انقلاب اسلامی ممکن نیست. آنها می‌خواستند ما را در محاصره فناوری قرار دهند اما آن را شکستیم و به سطح بالایی از بازدارندگی در برابر هر دشمنی با هر توانی رسیده ایم.

وی گفت: دشمنان بیش از این خود را در مسیر شتاب دار زوال قرار ندهند و زبان تهدید را کنار بگذارند.

جانشین فرمانده سپاه در پایان تاکید کرد: شاهد جشن های بزرگتری در صحنه های دفاع از انقلاب خواهیم بود.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :