حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پارس در اراک اظهار داشت: اگر در کشورهای دیگر حادثه‌ای رخ بدهد مسؤولان ردیف شده و تقاضای استعفا می‌کنند، اما در کشور ما بعضی از افراد نمی‌خواهند عذرخواهی کنند.

وی با اشاره به پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران ـ یاسوج بعد از چند روز بیان کرد: این هواپیما چند سال زمین‌گیر بوده است و باید دید آیا تست‌های لازم برای پرواز آن انجام‌ شده است یا خیر؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر این هواپیما از آمادگی لازم برخوردار نبوده، نباید وارد سیستم و ناوگان هوایی کشور می‌شد.

سلیمی تصریح کرد: طی ماه‌های گذشته حوادث ناگواری در کشور رخ‌ داده است و چه کسی باید پاسخگوی مردم بوده و از آنها عذرخواهی کند.

به گفته وی، مدیر شجاع، فردی است که جرأت عذرخواهی داشته باشد، اما برخی مدیران ما شجاعت عذرخواهی کردن ندارند، این در حالی است که در دیگر کشورهای جهان مدیران به‌راحتی عذرخواهی می‌کنند.

پیشنهاد ویژه :   اقتصادی : شمس آباد - نوبخت:‌ هول نزنید دلار زیر ۴۰۰۰ تومان می‌آید

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: باید در مدیریت بحران کشور مانند سایر کشورهای جهان کمیته حقیقت‌یاب تشکیل شود.

سلیمی تأکید کرد: مدیران باید جواب قانع‌کننده‌ای را به مردم داده و از آنها عذرخواهی کنند، چراکه امروزه ذهن و عواطف مردم درگیر و جریحه‌دار شده است.

وی اظهار داشت: مدیریت بحران کشور باید بازنگری شده و ضروری است مسؤولان همدستی کنند تا مدیریت بحران از فضای کنونی خارج شود.

انتهای پیام/ذ

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :