به گزارش خبرنگار حوزه دولت شمس آباد، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری در حاشیه جلسه هیئت دولت در اجتماع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۹ آذر لایحه بودجه سال ۹۷ بوسیله رئیس‌جمهوری به مجلس تقدیم می‌شود، گفت: مهلت قانونی دولت برای تقدیم لایحه بودجه ۱۵ آذر است اما  با توجه به اینکه این روز تعطیل رسمی است، ما سه تاریخ ۱۶ آذر، ۱۸ و ۱۹ آذر را به مجلس پیشنهاد دادیم و مجلس نیز روز یکشنبه ۱۹ آذر را برای تقدیم لایحه بودجه انتخاب کرد.

امیری اظهار داشت: امسال نیز مانند سنوات قبل لایحه بودجه در موعد قانونی تقدیم مجلس می شود، مسئولیت جزئیات لایحه بودجه بر عهده سازمان برنامه و بودجه است و رویکرد جهت‌گیری‌های آن متعاقبا بوسیله آقای نوبخت ارائه خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری در پاسخ به موضوع برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم موضوع جدیدی نیست و مدتی است که آقای جهانگیری اعلام کرده‌اند که اعضای دولت اوقاتی را به عنوان ملاقات عمومی داشته باشند، من نیز این جلسات را دارم.

وی بیان داشت: وزرا و اعضای دولت در قالب سفرهای استانی مشکلات و درخواست‌های مردم را می‌شنوند و به آنها توجه می‌کنند. در تهران نیز این اقدام انجام می‌شود و در مجموع آثار خوبی به همراه دارد.

انتهای پیام/

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : رئیس جمهور ۲ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

این خبر را به اشتراک بگذارید :