به گزارش حوزه پارلمانی شمس آباد به نقل از خانه ملت علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده است، صبح امروز (سه شنبه ۲۹ اسفند) در مرکز دارالایتام حضرت حمزه(ع) گفت: از اینکه در اجتماع کودکان ایتام حضور یافته‌ام خرسندم و امیدوارم تمامی آنها موفق باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان مرکز دارالایتام گفت: کارکنان و مسئولان دارالایتام کار ارزشمندی دارند و با وجود اینکه کار آنها سختی‌هایی به همراه دارد، اما انجام این کار برکت دارد.

لاریجانی تصریح کرد: کارکنان در مرکز دارالایتام خداوند را شاکر باشند، کارکردن برای ایتام عزیز، ثمره‌های معنوی به همراه دارد.

وی خطاب به کودکان ایتام نیز اظهار کرد: امیدوارم سال ۹۷ برای همه شما پربرکت باشد، شما در اینجا به دلیل اینکه شب و روز با یکدیگر زندگی می‌کنید، دوستان زیادی پیدا کرده و در آینده این دوستی‌ها شرکت حالتان خواهد بود. امیدوارم علاوه بر اینکه درس‌های خود را خوب بخوانید، در کنار آن کارهای فنی و حرفه‌ای که مورد علاقه‌تان هست، یاد بگیرید.

پیشنهاد ویژه :   بین الملل : دیدار معاون وزیر خارجه ژاپن با ظریف

رئیس قوه مقننه یادآور شد: به مسئولان و کارکنان دارالایتام توصیه می‌کنم شرایطی را فراهم کنند که کودکان بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه نیز به کودکان ایتام بیاموزید.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :