اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد با اشاره به تشکیل نشست این کمیسیون با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: آقای فتاح، گزارشی از عملکرد کمیته و نگاه آینده آن به مددجویان ارائه داد.

وی با اشاره به اینکه براساس گزارش فتاح، کمیته امداد برنامه‌های متنوع و واقع‌بینانه‌ای برای خودکفا کردن خانواده‌های مددجویان دارد، اظهارداشت: در حالیکه در گذشته با اعطای وام به برخی مددجویان آنها را از فهرست تحت پوشش کمیته امداد خارج می‌کردند امروز شاهد بودیم که این کمیته نگاه واقع‌بینانه‌تری به مقوله مددجویان دارد.

قره‌خانی با اشاره به اعلام پشتیبانی اعضای کمیسیون انرژی از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی گفت: اعضای کمیسیون تاکید کردند که چنانچه اهداف کمیته ناظر به ایجاد درآمد و تقویت تولید به ویژه در بخش انرژی از خورشیدی گرفته تا حرارتی و نیز حوزه‌های پتروشیمی باشد، کمیسیون آماده طرح‌های حمایتی خواهد بود.

نماینده مردم علی‌آباد در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که اعضای کمیسیون تأکید دارند تجارب خوب پرویز فتاح در وزارت نیرو در تقویت فعالیت‌های کمیته امداد تاثیری بسزا دارد، گفت: کمیسیون انرژی معتقد است همت و انگیزه آقای فتاح نوید آینده روشن در توفیقات کمیته امداد را خواهد داد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : تعویض زمان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها بعید است/ سلب عضویت ۱۲۶ عضو شورای شهر به دلیل تخلفات/ کاهش ۱۰ کرسی شورای شهر تهران در انتخابات۹۶

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :