لطف‌الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب شمس آباد با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی این تشکل به مصوبات اخیر آن پرداخت و اظهارداشت: در این نشست از زحمات جبهه مقاومت در نابودی داعش تقدیر و تشکر شد و ضمن آن درباره این موضوع که جبهه مقاومت اثبات کرد راه مقاومت تنها مسیر پیروزی در همه عرصه‌هاست بحث و بررسی صورت گیرد.

فروزنده با بیان اینکه ما در هرجا مقاومت کردیم موفق بوده‌ایم، ادامه داد: در این نشست رفتارهای وقیحانه رژیم سعودی مورد نقد قرار گرفت و تاکید شد که با وحدت و همدلی مسئولان باید پاسخ این وقاحت‌ها را داد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه برجام را یک سند برای اثبات درستی بی‌اعتمادی به آمریکا عنوان کرد و گفت: در این نشست تاکید شد باتوجه به اثبات بدعهدی آمریکا در برجام این موضوع باید به یک الگو برای دولتمردان و تکیه به ظرفیت داخلی برای حل مشکلات تبدیل شود.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : نمایندگان تهران مشکلات تیم نفت را ببینند/ پرسپولیس به مالک نفت ۱۷ میلیارد بدهکار است - شمس آباد

وی با اشاره به بخش دیگری از تصمیمات شورای مرکزی یادآور شد: ساختار جدید جبهه مردمی و بازسازی آن با هدف جذب همه نیروهای انقلابی یکی دیگر از تصمیمات این جلسه بود که قرار شد مدلی را طراحی کنیم و بتوانیم تمام نیروهای انقلابی و متدین را دعوت و با یک اجماع همه آنها را در جبهه مردمی اجتماع کنیم.

فروزنده پرداخت حق عضویت برای حضور در جبهه مردمی را یکی دیگر از تصمیمات شورای مرکزی برشمرد و افزود: ما تصمیم گرفتیم که هزینه مالی تشکیلات بواسطه خود اعضا پرداخت شود و به صورت ماهانه این حق عضویت پرداخت شود تا با اتکا به نیروهای مردمی این تشکل را پیش ببریم.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همچنین یادآور شد: در این نشست گزارشی از سودمند‌های انسانی، مالی انجام شده به زلزله زدگان غرب کشور ارائه شد و از مسئولان می‌خواهیم که رسیدگی به زلزله زدگان قصرشیرین، سرپل ذهاب و روستاهای آن را در اولویت کاری خود قرار دهند.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : چند میانبر ساده و کارآمد برای رسیدن به یک زندگی خوب و آرام

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :