حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اعضای کمیسیون و ارائه گزارش رئیس کمیسیون درباره برگزاری جلسات برخی اعضای کمیسیون در مشهد برگزار شد.

وی افزود: گزارش ارائه‌شده در رابطه با جزئیات جلسات اعضای کمیسیون اقتصادی در مشهد بود که طی این جلسات، قرار بود در خصوص لایحه مالیات بر ارزش افزوده به صورت مفصل و البته جزئی پرداخته شود و بر این اساس مواردی از لایحه که دچار ابهام شده بود، برطرف شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه به بررسی بندهای مراعا مانده لایحه مذکور پرداختیم و ضمن آن بند ۱ تا ۶ لایحه به صورت استمزاجی به تصویب رسید.

موسوی لارگانی بر همین اساس اضافه کرد: بر اساس بررسی‌های انجام‌شده در جلسه، بند ۷ تا ۱۰ لایحه مالیات بر ارزش افزوده نیز که درباره سامانه مربوط به مالیات بر ارزش افزوده بود، مراعا ماند.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : دریادار موسوی معاون عملیات کل ارتش شد

وی همچنین از بازدید کارگروه مالیاتی کمیسیون از سامانه مالیات بر ارزش افزوده در امور مالیاتی خبر داد و گفت: قرار است فردا اعضای کمیسیون از این بخش بازدید کرد و ضمن آن کارگروه مالیاتی هم جلسات ویژه‌ای برای بررسی‌های نهایی برگزار کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات مصوبات مذبور خاطرنشان کرد: بندهای مصوب‌شده در جلسه امروز در خصوص تعریف خدمات بانکی و اعتباری، تعریف خدمات صرافی، خدمات واسپاری و همچنین عرضه کالاها و خدمات در ایران و نهایتاً تعریف واژه‌های واردات و صادرات بود که مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :