به گزارش شمس آباد از قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن رحیمیان پیش از ظهر امروز در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح استان قم که در صحن مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به رشادت‌های شهدای مدافع حرم اظهار کرد: این شهدا به اذن ولی فقیه در نبرد با گروه‌های تکفیری به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: تروریست‌های تکفیری مدعی اسلام بودند اما از آمریکا دستور می‌گرفتند، هر کجا که مقاومت به وجود آمد، پیروزی به دست آمد. دوران دفاع مقدس، جنگ ۳۳ روزه لبنان و نبرد با تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه نمونه‌هایی از این پیروزی‌ها بودند.

تولیت مسجد مقدس جمکران افزود: در تمام پیروزی‌ها شاهد عنایت امام زمان (عج) بودیم اما در هر جایی که سازش رخ داد، ذلت به وجود آمد.

رحیمیان، تعبیر رهبر معظم انقلاب در خصوص مسجد مقدس جمکران را پایگاه تشیع بودن این مسجد دانست و تصریح کرد: در زمان غیبت امام زمان (عج) باید از نواب عام این امام معصوم اطاعت کنیم.

وی با بیان اینکه مسجد مقدس جمکران به فرمان امام زمان (عج) ساخته شد، ادامه داد: باید در هر صبحگاه از عمر خودمان عهد و پیمان را با امام زمان (عج) تجدید می‌کنیم و از خداوند بخواهیم که ما را جزء حامیان امام زمان (عج) قرار دهد.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : اعلام پشتیبانی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از رئیسی

تولیت مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: غیبت امام زمان (عج) به این معنا نیست که این امام معصوم بر روی زمین حضور ندارد، بلکه غیبت امام زمان (عج) به این معناست که این امام معصوم از مقابل چشمان ما پنهان شده است اما ما از برکات امام زمان (عج) بهره‌مند می‌شویم.

انتهای پیام/ی

این خبر را به اشتراک بگذارید :