به گزارش حوزه پارلمان شمس آباد به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکومیت جنایت رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی در کشتار و مجروح کردن زنان، کودکان و جوانان فلسطینی در راهپیمایی بزرگ بازگشت، گفت: پشتیبانی های نامحدود دولت آمریکا اقدامی مغایر حقوق و معاهدات بین المللی است.

وی ادعای آمریکا برای انتقال سفارت خود به بیت المقدس و معاشقه عربستان آل سلمان با صهیونیست ها را عامل اصلی گستاخی و قساوت رژیم سفاک تل آویو علیه ملت مظلوم فلسطین برشمرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به بیانیه پایانی ششمین کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین از سازمان ها و نهادهای بین المللی و مردم نهاد و آزادیخواهان جهان خواست تا این اقدامات سبوعانه و ضد انسانی صهیونیست ها را محکوم و با ملت فلسطین به هر نحو ممکن اظهار همدردی کنند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در پایان خطاب به رژیم تروریستی اسرائیل خاطرنشان کرد: نسل جوان، پویا و مبارز جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد صهیونیست ها تعرضی به بیت المقدس انجام دهند و به زودی سرزمین های اشغالی از لوث وجود آنها پاکسازی خواهد شد.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : آیا «دادگاه علنی» مشکل احمدی‌نژاد‌ها را حل می‌کند؟

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :