سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شمس آباد، با اشاره به سخنان روز گذشنه رهبر معظم انقلاب در ارتباط با نقش و سهم ایران در شکست تکفیری‌ها در منطقه گفت: شکست تکفیری‌ها را در منطقه می‌توان نمونه‌ای از توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه دانست و مطمئنا اگر ایران نبود شکست آنها در منطقه محقق نمی‌شد.

وی ادامه داد: اگر جمهوری اسلامی ایران نبود قطعا امروز عراق و سوریه در دست گروه‌های مرتجع بود و ما شاهد تحقق منافع دشمنان و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بودیم.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شکست گروه‌های تکفیری در سطح منطقه نتیجه حضور هوشمندانه مردم در صحنه و تدابیر فوق‌العاده رهبر معظم انقلاب در این خصوص بود که ما توانستیم با کمترین هزینه برای منافع ملی کشورمان از ورود گروه‌های تروریستی به کشور جلوگیری کنیم و کیلومترها آنطرف‌تر آنها را شکست دادیم.

پیشنهاد ویژه :   سیاسی : رمز پیروزی جوانان در دفاع مقدس توجه به معنویت بود

مره‌صدق خاطرنشان کرد: آنهایی که دم از منافع ملی می‌زنند اگر به این تدبیر مقام معظم رهبری درخصوص تکفیری‌ها و شکست آنها در بیرون از مرزها بیندیشند به وضوح خواهند دید که رهبر معظم انقلاب ضمن پیگیری اهداف و برنامه‌های توحیدی تا چه اندازه منافع ملی را در برنامه‌ها و تصمیمات لحاظ کرده و مدنظر دارند.

وی در ادامه با اشاره به بخش دیگری از سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون مسائل داخلی گفت: در بحث مسائل و مشکلات داخلی اگرچه این مشکلات از جانب دشمنان ما به کشور تحمیل می‌شود اما قوای سه‌گانه باید تمام توان خود را برای رفع این مشکلات به کار گیرند و بدون توجه به منشا خارجی آنها برای حل این معضلات اهتمام ورزند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم استفاده از کالای ایرانی بواسطه مردم اظهار داشت: حتی اگر کیفیت کالای ایرانی کمی پست‌تر از کالای تولیدی خارج از کشور باشد لازم است تا ما خرید کالای ایرانی را مبنا قرار دهیم چرا که با این اقدام می‌توانیم ضمن ایجاد رونق و رفع رکود از اقتصاد کشور به اشتغال سودمند کنیم.

پیشنهاد ویژه :   شمس آباد نیوز : شمس آباد - از رونالدو تا بوفون؛ از آسمان تا زمین

مره صدق در پایان با تاکید بر نقش نظام جمهوری اسلامی ایران در ایجاد ثبات در داخل کشور گفت: تنها نظام جمهوری اسلامی و در راس آن مقام معظم رهبری است که می‌تواند از تکه تکه شدن کشور و باقی وحدت جلوگیری کند و وحدت امروز ما مدیون وجود ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :